Як у 2020-му покласти конкурентів на лопатки з НБР?
Бізнес дуже схожий на спорт. Щоб стати першим, слід не тільки бути сильнішим, спритнішим, швидшим, розумнішим, а й стежити за суперниками.
В обох сферах буває так, що варто претенденту на перемогу розслабитися за лічені секунди до фінального свистка, його одразу ж обіграє більш сконцентрований учасник. І фанфари співають вже на честь нового фаворита.

Як не залишити конкурентам жодного шансу випередити вас у новому діловому сезоні? Для тих підприємств, які увійшли в топ рейтингу, але ще не користуються перевагами лідера, ми підготували кілька бізнесхаків на 2020 рік.

Потужний старт
Початок року — найкращий час для роздачі святкових «пряників» співробітникам і настроювання команди на подальшу успішну роботу.
Чому б не підняти корпоративний дух новиною про те, що ваша компанія визнана кращою у своїй справі? Вручення незалежної нагороди — це висока оцінка компетентності, сумлінності, зібраності всього колективу, визнання і стимул підкорити наступну вершину. Як відомо, хороший старт — половина успіху.

Вигідний ресурс
Бути в топі рейтингу — означає користуватися певними можливостями і перевагами. А саме:
Збільшувати впізнаваність компанії / бренда
Вручення нагороди — хороший привід примножити свою присутність у медіапросторі: потрапити в новинні стрічки, розмістити іміджеві матеріали в ЗМІ.
Подорожувати з вигодою для бізнесу
У 2020-му році ми запрошуємо українських підприємців до Києва, а також в Казахстан, Іспанію і Грузію. Приєднуйтеся!
Привертати увагу споживачів
Використовуючи нагородну символіку в рекламних матеріалах у різних точках контакту з покупцями, ви привертаєте увагу до свого продукту й стимулюєте його збут.
Розвивати комерційні зв'язки
Чим ширше ваше коло знайомств у діловому світі, тим більше у вас можливостей вирішити практичні завдання компанії: від пошуку підрядників до виходу на новий ринок.
Створювати позитивний імідж
Перемоги й нагороди свідчать насамперед про вашу цілеспрямованість, прагнення до вдосконалення, а це завжди приваблює і викликає повагу.
Три кроки, щоб підсилити ваші позиції на ринку
1
Перевірити позиції підприємства в Національному бізнес-рейтингу
Для цього потрібно заповнитии форму на нашому сайті, залиши ЄДРПОУ підприємства і свої контакти.
2
Взяти участь у програмі нагородження
Наш експерт повідомить вам результати підприємства, а також ознайомить із варіантами участі у програмах для лідерів.
3
Скористатися наданими можливостями лідера
При участі у будь якій програмі НБР, ви отримаєте комплект маркетингових матеріалів й інструкцію з їх використання.
Перевірте наявність вашого підприємства у галузевому
топ-рейтингу