Поширені питання про НБР
Національний бізнес-рейтинг — що це?
Національний бізнес-рейтинг — це об'єктивна система аналізу та оцінювання роботи українських підприємств на основі показників фінансово-господарської звітності.

Методологія рейтингової оцінки — науково обґрунтована та базується на принципах незалежності та прозорості. Підприємства групуються за КВЕД, розмірами та географією діяльності. Таким чином, усі компанії опиняються в рівних умовах, а зіставлення результатів роботи виявляє реальних лідерів.

Кращі підприємства отримують відзнаки Національного бізнес-рейтингу на підтвердження свого успіху. Їхні іміджеві та рекламні матеріали оприлюднюються онлайн ресурсами Союзу НБР, розміщуються у каталогах Лідерів.

Учасники програм нагородження мають ряд конкурентних переваг, як-от: ефективні маркетингові інструменти та корисні матеріали про їхнє застосування. Окрім того, підприємства-лідери користуються можливостями відзначити досягнення та мотивувати своїх працівників з нагоди святкових подій. Детальніше про це можна дізнатися в Оргкомітеті.

Національний бізнес-рейтинг — це спільнота сильних лідерів бізнесу!
Національний бізнес-рейтинг України
Національний бізнес-рейтинг в Україні — представництво Міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів, який працює в країнах Європи та Азії.

Основні напрями роботи:

  • комплексне незалежне об'єктивне рейтингування економічно активних підприємств, які працюють в Україні, та виявлення дійсних лідерів у різних сферах діяльності;
  • популяризація діяльності підприємств-лідерів;
  • розробка інформаційних матеріалів для учасників програм нагородження;
  • організація зустрічей для успішних бізнесменів (тимчасово припинено у зв'язку із пандемією. Про нові події Оргкомітет повідомить щойно інформація буде відомою);
  • організація бізнес-подорожей (тимчасово припинено у зв'язку із пандемією. Про нові події Оргкомітет повідомить щойно інформація буде відомою).
НБР в Україні розпочав свою діяльність у 2004 році. За 15 років роботи нагороди Національного бізнес-рейтингу в Україні отримали понад 7000 підприємств, серед яких флагмани економіки: «Газагропром», DIM GRUOP, «Київміськбуд», «Інтерагропак», BIOTON, «Оліс», «Закарпатгаз», «БІОЛІК», SHEN, KONSORT, AXOR INDUSTRY, TEDIS Ukraine, «Золоте зерно», представництва «Кнауф Інсулейшн», Electrolux, Lenovo, Yves Rocher, Mary Kay в Україні та багато інших.
Національний бізнес-рейтинг: відгуки
Команді Національного бізнес-рейтингу надзвичайно приємно отримувати відгуки про важливість нагород для колективу, про участь представників підприємств-лідерів у церемоніях нагородження та ділових заходах.

Так, нещодавно, враженнями від церемонії нагородження поділилася генеральний директор українського виробника сухофруктів ТОВ «Серджіо» Олена Большакова: «Нагорода „Лідер року" — це визнання праці всього нашого великого колективу. Мені подобається невимушена атмосфера церемонії нагородження, неформальне спілкування з іншими лідерами. Для підприємців важливо, щоб їх визнавали, щоб вони були побачені, почуті й нагороджені за свою роботу, внесок у розвиток економіки України».

Або ось так, приміром, оцінив відзнаку «Лідер року» виконавчий директор українського представництва світового виробника побутової та професійної техніки Electrolux Олександр Кузик: «Це підтвердження результатів кропіткої праці усієї команди, яка цілий рік натхненно йшла до мети. Тому це спільна гордість!» І ми розділяємо відчуття гордості колективів, які, пишаючись своїми досягненнями, розміщують новини про нагородження на своїх сайтах, сторінках у соціальних мережах, повідомляють ЗМІ. Адже за кожною нагородою стоять їхні професіоналізм, порядність і прагнення до високої мети!

Більше відгуків про Національний бізнес-рейтинг та організовані нами заходи ви можете переглянути у розділі «Історії успіху», на нашому каналі YouTube та сторінці у соціальній мережі Facebook.

Цінуємо кожен ваш відгук, шановні лідери!
Нагорода Лідер галузі
Нагорода Лідер галузі — відзнака Національного бізнес-рейтингу для найуспішніших та найефективніших підприємств України, що увійшли до топ списку за результатами об'єктивного рейтингового аналізу.

Відповідно до методології, зіставляються показники фінансово-господарської діяльності підприємств, попередньо згрупованих за КВЕД, організаційно-правовими формами господарювання, розмірами та географією.

Підсумки рейтингування відображають місце підприємства у галузі за фінансовими показниками успішної діяльності, результативністю і рентабельністю, діловою активністю, платоспроможністю.

Нагороду Лідер галузі можуть отримати виключно компанії з кращими здобутками.

До нагородного комплекту входить настінна позолочена медаль «Лідер галузі» та свідоцтво з результатами підприємства у рейтингу.

Володарі нагород також отримують набір ефективних бізнес-інструментів, які допоможуть взяти нові висоти.
Import Export Award
Import Export Award — престижна міжнародна нагорода для підприємств, які ведуть успішну зовнішньоекономічну діяльність.

Вручається компаніям, які увійшли до рейтингів кращих українських імпортерів та експортерів. Місце в рейтингу підтверджується сертифікатом.

Рейтинг будується з урахуванням показників обсягів експортно-імпортних операцій, диверсифікації, географії та ділової активності підприємства.

Володарями нагороди уже стали «Фармак», «Житомирський маслозавод — компанія Рудь», «Миронівське насіння», Інститут зрошуваного землеробства НААН, «Артмото», ВІЛО УКРАЇНА, John Richmond, Element, Баришівська зернова компанія, «Електроград» та інші компанії, які утверджують позитивний імідж України на міжнародному ринку.