НБР

Політика конфіденцийності

ВСТУП
«Національний бізнес-рейтинг» (далі — Компанія) серйозно ставиться до питань конфіденційності і вважає збереження Вашої персональної конфіденційної інформації обов'язковою умовою для здійснення усіх видів діяльності.

Надаючи послуги своїм Клієнтам, ми збираємо і зберігаємо їхні особисті дані. Саме тому ми хочемо ознайомити Вас із політикою конфіденційності, котру також буде застосовано і до Вас, якщо ви вирішите скористатися або вже користуєтеся послугами нашої Компанії.
ЗБІР І ВИКОРИСТАННЯ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Для надання рейтингових і/або інформаційних послуг слід отримати від Вас дані, що будуть використовуватися лише з адміністративною, юридичною метою або такою, що пов'язана з наданням послуг. Заповнюючи форму запиту перевірки рейтингу на сайті, Користувач погоджується на отримання поштового повідомлення про результати рейтингування, інформаційної електронної розсилки та рекламних повідомлень. Якщо Користувач не бажає отримувати будь-яку розсилку з цього сайту, він завжди може відписатися від неї без авторизації, перейшовши на сайт за посиланням у тілі листа.
ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Пропонована Політика конфіденційності визначає зобов'язання «Національного бізнес-рейтингу» щодо нерозголошення й забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, наданих Користувачем на запит Компанії. У разі заповнення форми для участі у заходах на сайті, дані включатимуть таку інформацію:
· назва організації, в якій Ви працюєте;
· код ЄДРПОУ;
· особисті дані користувача: ім'я, адреса електронної пошти, номер телефону.
    ПЕРЕДАЧА ОСОБИСТИХ ДАНИХ ТРЕТІМ ОСОБАМ
    «Національний бізнес-рейтинг» вживає усіх необхідних заходів для підтримання високого рівня безпеки Ваших персональних даних. Керівники та співробітники НБР, відповідальні за інформаційну безпеку, посадові особи і/або представники (Користувача) зобов'язуються зберігати повну конфіденційність Вашої особистої інформації та відкривати її третім особам відповідно до чинних правових норм. Доводимо до Вашого відома, що ми можемо розкривати особисті дані: ім'я, поштову адресу, електронну пошту та ін., третім особам, уповноваженим «Національним бізнес-рейтингом», на основі встановлених з ними договірних відносин для виконання усіх прямих і/або непрямих зобов'язань, що стосуються надання Вам наших послуг. Ми гарантуємо, що всі особи, вказані у цьому повідомленні, дотримуються зазначеної політики й також вживають усіх необхідних заходів для захисту Вашої конфіденційності.