Компанія DIM group визнана лідером галузі
Як нагороди надихають. Інтерв'ю керівника ТОВ «ВІНСНЕК»
Майже три роки минуло з отримання найпершого визнання ТОВ «ВІНСНЕК» у Національному бізнес-рейтингу. Так, у 2016 році Товариство дебютувало за фінансово-економічними показниками та було нагороджене званням «Лідер галузі».

Далі щорічне ранжування демонструвало зміцнення лідерських позицій підприємства, адже вже у 2017 та 2018 роках виробник харчових продуктів був удостоєний медалей «Лідер року». Наслідком впевненої та злагодженої роботи ТОВ «ВІНСНЕК» стала нагорода «Лідер галузі 2019», що вчетверте підтвердила досягнення керівництва та колективу підприємства.

Як виробник сухих сніданків прагне до успіху та кілька років поспіль посідає високі ступені у Національному бізнес-рейтингу України, ми поспілкувалися з керівником підприємства Будюк Валентиною Костянтинівною.

— Як ви зустріли новину про чергову нагороду від Національного бізнес-рейтингу?
— Це четверта наша нагорода, починаючи з 2016 року. Я втішена, що наше виробництво набирає все більше обертів, і, відверто кажучи, ми прагнули знову підкріпити позицію провідного підприємства у харчовій галузі. У нас вийшло!

— Поділіться, як ви повідомили співробітникам, колегам про це?
— Інформацію про нагородження було доведено колективу на загальних зборах, присвячених професійному святу «Дню працівників харчової промисловості». Колектив дуже задоволений. Ці нагороди надихнули працівників на виготовлення харчових продуктів більш високої якості, значно підвищили їх ініціативність до внесення пропозицій щодо покращення роботи на процесах, внесення конструктивних змін у обладнання з метою покращення роботи обладнання, надання чималої кількості ідей для поліпшення дизайну упаковок тощо.

— До речі, що з клієнтами? Такі досягнення якось афішуються вами?
— Зображення про нагороди ми розмістили на упаковках нашої продукції і надали інформацію про здобутки всім партнерам, покупцям і споживачам, з якими співпрацюємо. Таким чином закцентували увагу на перевагах ТОВ «ВІНСНЕК» перед конкурентами.

— У цілому рейтинг для вас щось змінив? У чому вбачаєте користь в майбутній роботі?
— Безумовно, змінив на краще. Ми поставили більш жорсткі вимоги до якості й безпечності сировини, тари, пакувальних матеріалів перед постачальниками та встановили суттєвіший вхідний контроль з метою недопущення погіршення якості і безпечності харчових продуктів, що виготовляє наше підприємство. І, звісно, це вплинуло на результат діяльності загалом. Разом з колективом ми стали більш старанні та цілеспрямовані.
Більше про ТОВ «ВІНСНЕК» можна дізнатися у попередньому матеріалі: https://nbr.com.ua/nagoroda-lider-roku-2018-novij-zdobutok-pidpriyemstva-vinsnek.