Компанія DIM group визнана лідером галузі
Нагорода «Лідер року 2018» новий здобуток підприємства «ВІНСНЕК»
Отримання нагороди вперше — це неабияке піднесення для керівника та його колективу. Щоб повторити досягнення, слід докласти більше зусиль. За таким принципом провадить свою успішну діяльність ТОВ «ВІНСНЕК», адже уже третій рік поспіль підприємство здобуває престижну нагороду «Лідер року».

ТОВ «ВІНСНЕК» працює на ринку харчових продуктів з 2014 року. Основні види діяльності підприємства: вироблення харчів групи сухих сніданків. Асортимент продукції чималий — це й чіпси прямокутні та фігурні з різним смаками, і сніданки сухі солодкої групи — подушечки круп'яні, кукурудзяні палички з різними начинками, кукурудзяні кільця, сухарики й інші найменування.

Місія підприємства полягає у створенні екологічно чистої і високоякісної продукції, що задовольнятиме потреби та очікування споживачів.

«Виробляючи харчову продукцію — сніданки сухі в асортименті, — ТОВ „ВІНСНЕК" щиро вірить у процвітання України і вважає своїм обов'язком розвивати партнерські стосунки в бізнесі на максимально високому рівні. Підприємство гарантує високу якість продукції, що поставляється під своїми торгівельними марками „ХРУСТАЙЛ" та „ЧІПОК"», — розповідає керівник ТОВ «ВІНСНЕК» Будюк Валентина Костянтинівна.

Фундамент упевненості підприємства полягає в ефективному партнерстві, у забезпеченні прийнятної вартості продукції, а також у професійному та цілеспрямованому колективі, до якого входять висококваліфіковані фахівці, спеціалісти з контролю виробничих процесів.

ТОВ «ВІНСНЕК» підтримує соціальні та благодійні проекти, зокрема постійно надає матеріальну допомогу учасникам АТО, дітям з дитячого будинку у м. Вінниця. Серед працівників є ті, що брали участь у воєнному конфлікті на сході України, і вони повернулися на свої робочі місця, адже за ними зберігалися посади. Також підприємство виділяє кошти на розвиток і благоустрій села Лука-Мелешківська у Вінницькому районі.

Серед інших соціальних переваг варто зазначити, що працівникам підприємства надаються довгострокові безпроцентні кредити на будівництво житла та придбання дороговартісних товарів та ін.
Про отримання звання «Лідер року 2018» співробітники ТОВ «ВІНСНЕК» дізналися на загальних зборах колективу.

«Колектив дуже задоволений. Було запропоновано створити спеціальне відділення в офісі з розміщенням усіх нагород і стендом зі всіма зразками нашої продукції. Ми запланували виконати такі пропозиції», — ділиться враженнями керівник підприємства Будюк Валентина Костянтинівна.
ТОВ «ВІНСНЕК» продовжує плідно працювати. Зокрема, розроблено та впроваджено систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до міжнародних вимог FSSC 22000. А знак престижної нагороди «Лідер року» вже розмістили на споживчих упаковках.

«Наша продукція почала користуватися підвищеним попитом з боку споживачів. Нашою компанією стали цікавитися інші великі компанії, що займаються реалізацією харчових продуктів, а також іноземні підприємства. Ми плануємо вийти зі своєю продукцією на європейський ринок. Взагалі, отримані нами нагороди такого рівня постійно піднімають рейтинг нашого підприємства. Маємо надію досягти поставленої мети», — зазначила Будюк Валентина Костянтинівна.