Справжній лідер пізнається в цифрах: укладено новий
рейтинг підприємств України

Хто і за що отримав лаври переможця?
Національний бізнес-рейтинг проаналізував роботу понад 300 тисяч українських підприємств і визначив ті, які досягли найвищих показників рентабельності, платоспроможності, фінансової успішності й результативності.
Топ підприємств України формується за науково обґрунтованою методикою. Усі суб'єкти господарювання попередньо групуються за видами економічної діяльності, розмірами, організаційно-правовими формами та місцем реєстрації.
Оцінювання проведено за 18 показниками роботи та у 5 номінаціях. За результатами незалежного ранжування НБР уклав топсписки підприємств і почав інформувати лавреатів про присвоєння їм статусу «Лідер галузі 2019» поштовими повідомленнями.

Приємні звістки розлетілися у різні регіони України. Їх уже отримали в «АВТО ПЛЮС» — офіційному дилері Nissan на Сумщині, на підприємстві з виробництва спеціального та верхнього одягу «Світлана-К» у Миргороді (Полтавщина), у медичних закладах Тернополя, Канева (Черкащина), Немирова (Вінниччина).

Підприємства вже почали користуватися перевагами «Лідерів галузі 2019»
Розмістили новини про нагородження на своїх сайтах, вебсторінках органів самоврядування, засобах місцевої інформації.
Таким чином вони привертають увагу місцевих мешканців до своїх товарів і послуг, підтримують позитивну репутацію, мотивують своїх працівників. Як взяти курс на нові здобутки? Успіх у бізнесі — це не тільки досягнення, а й безперервний рух уперед. Тому команда Національного бізнес-рейтингу розробляє і запроваджує ефективні активності для підприємців та практичні маркетингові матеріали, що допоможуть володарям нагород залишатися на висоті.
«Інформацію про нагородження було доведено колективу на загальних зборах, присвячених професійному святу «Дню працівників харчової промисловості». Колектив дуже задоволений. Ці нагороди надихнули працівників, значно підвищили їх ініціативність до внесення пропозицій щодо покращення роботи на процесах. Зображення про нагороди ми розмістили на упаковках нашої продукції і надали інформацію про здобутки всім партнерам, покупцям і споживачам, з якими співпрацюємо. Таким чином закцентували увагу на перевагах ТОВ «ВІНСНЕК» перед конкурентами»
Валентина Будюк, керівиник ТОВ «ВІНСНЕК»
Активності для керівників бізнесу
Знайомства
Зустріти цікавих і важливих людей, зав'язати взаємовигідні контакти можна на святкових і ділових бізнес-подіях НБР: церемоніях нагородження, форумах, конференціях, спільних поїздках. Такі знайомства пізніше можуть перерости у спільні проєкти, тривалу співпрацю чи й міцну дружбу
Подорожі
За 15 років діяльності НБР лідери рейтингів побували в 11 країнах світу, серед яких Казахстан, ОАЕ, Азербайджан, Індія, Латвія, Грузія та ін. Програми бізнес-турів містять зустрічі для підприємців, екскурсії дивовижними місцями, відпочинок. Тож учасники знаходять нові ідеї, сили та натхнення.
Заохочення
Персональні нагороди найбільш результативним працівникам стимулюють команду до нових досягнень. Тому керівники компаній відзначають внесок фахівців у спільний успіх сертифікатами, медалями й орденами. Окрім того, нагороди можуть бути приурочені до професійних свят.
Матеріали для PR та реклами
Графіка й тексти
Володарі нагород отримують пакет банерів, логотипів, нагородної символіки, новинних релізів для розміщення в Інтернеті, в ЗМІ, на пакуванні товару, в рекламних макетах і на корпоративній поліграфії. Це підтверджує їхню приналежність до топових підприємств і допомагає формувати бренд лідера
Каталоги
Розмістити свою рекламу та знайти потенційних підрядників, партнерів, споживачів можна в міжнародних каталогах лідерів. Вони розповсюджуються в друкованому та електронному вигляді серед керівників успішних підприємств в Україні та за кордоном
Фото/відео
Учасники бізнес-подій отримують якісний фотосет і відеоролик з інтерв'ю із представником компанії для розміщення на своїх вебресурсах. Яскраві зображення відмінно привертають увагу відвідувачів сторінок у соцмережах, стимулюють активність фолловерів
Перевірте наявність вашого підприємства у галузевому
топ-рейтингу