Компанія DIM group визнана лідером галузі
«Смак Пригод» — луцьке турагентство, що лідирує в індустрії подорожей
Подорожі вже давно посіли місце сталого тренду. Відкриття нового, дослідження іншої культури стає дедалі доступнішим — на кожен смак та гаманець. Такі різні можливості пізнання світу за допомогою поїздок забезпечує туристична фірма «Смак Пригод», центральний офіс котрої розташований у місті Луцьк Волинської області.

Українське агентство вже третій рік поспіль організовує індивідуальні тривалі вікенди та колективні екскурсійні експедиції Україною й більш ніж 10 країнами світу, корпоративні та шкільні тури, екзотичне дозвілля на узбережжях морів, океанів.

Засновник і директор туристичної фірми Володимир Десятник розповів про суть діяльності агентства: «„Смак Пригод" — це команда абсолютних фанатів туризму, які прагнуть зробити незабутній відпочинок доступним кожному і завжди радо допомагають вирушити у подорож Вашої мрії».

Колектив докладає чимало зусиль для розвитку різноманітних видів дозвілля. Підтвердженням цьому є здобута популярність волинської фірми, яка відображається не лише у численних відгуках вдячних туристів, а й у фінансових показниках серед аналогічних компаній галузі.

Першою вагомою оцінкою стала нагорода «Лідер року 2018». Далі «Смак Пригод» тільки посилив власні позиції та отримав відзнаку «Лідер галузі 2019» Національного бізнес-рейтингу в Україні. Зокрема, керівник фірми Володимир Десятник був персонально пошанований сертифікатом «Керівник року». За враженнями очільника, колеги вітали новину радісно та з розумінням, що це спільна нагорода за злагоджену працю колективу та клієнтів.
Що принесла нагорода Національного бізнес-рейтингу?
Більше про Туристичну фірму «Смак Пригод» можна дізнатися у попередньому матеріалі: https://nbr.com.ua/smak-prigod-lider-turistichnoyi-galuzi