«ОНБУД» – у топі кращих підприємств України
Туристична компанія
«Смак пригод»
лідер туристичної галузі
За великі зусилля обов'язково винагороджують. Так сталося з компанією «Смак пригод», що удостоєна знаком успіху — нагородою «Лідер року 2018», і це підтверджує чималі досягнення у сфері туризму.

Досвідчена команда туристичної компанії «Смак пригод» не один рік поспіль пропонує спраглим до подорожей найкращі варіанти відпочинку, зокрема захоплюючі тури й неповторні маршрути поїздок. За цілковитий успіх вони й здобули до своєї скарбнички нагороду Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2018».

«Величезне значення для нас мають ті принципи роботи, котрі допомагають колективу долати труднощі на шляху до очікуваного результату, а це: відповідальність, організованість, швидкість, креативність, індивідуальний підхід, задоволення потреб наших туристів», — розповідає засновник туристичної фірми «Смак пригод» Десятник Володимир Володимирович.

Серед переваг компанії: оригінальні тури, відповідальний підхід до організації кожної поїздки, наявність у команді професійних travel guides, які влаштовують цікаві та веселі подорожі.

Сьогодні туристична фірма пропонує авторські тури, збірні екскурсійні тури по Україні та в більше ніж 10 країн світу, тури для випускників, відпочинок на морі тощо.
Нагорода «Лідер року» здобута компанією вперше. Професійний колектив радо сприйняв новину та, за словами керівника, перебуває у дуже піднесеному настрої,
що мотивує на великі звершення й досягнення цілей.