Справжній лідер пізнається в цифрах: укладено новий
рейтинг підприємств України

Хто і за що отримав лаври переможця?
Національний бізнес-рейтинг проаналізував роботу понад 300 тисяч українських підприємств і визначив ті, які досягли найвищих показників рентабельності, платоспроможності, фінансової успішності й результативності.
Топ підприємств України формується за науково обґрунтованою методикою. Усі суб'єкти господарювання попередньо групуються за видами економічної діяльності, розмірами, організаційно-правовими формами та місцем реєстрації.
Оцінювання проведено за 18 показниками роботи та у 5 номінаціях. За результатами незалежного ранжування НБР уклав топсписки підприємств і почав інформувати лавреатів про присвоєння їм статусу «Лідер галузі 2019» поштовими повідомленнями.

Приємні звістки розлетілися у різні регіони України. Їх уже отримали в «АВТО ПЛЮС» — офіційному дилері Nissan на Сумщині, на підприємстві з виробництва спеціального та верхнього одягу «Світлана-К» у Миргороді (Полтавщина), у медичних закладах Тернополя, Канева (Черкащина), Немирова (Вінниччина).

Підприємства вже почали користуватися перевагами «Лідерів галузі 2019»
Розмістили новини про нагородження на своїх сайтах, вебсторінках органів самоврядуванняу, засобах місцевої інформаці
Таким чином вони привертають увагу місцевих мешканців до своїх товарів і послуг, підтримують позитивну репутацію, мотивують своїх працівників. Як взяти курс на нові здобуткУспіх у бізнесі — це не тільки досягнення, а й безперервний рух уперед. Тому команда Національного бізнес-рейтингу розробляє і запроваджує ефективні активності для підприємців та практичні маркетингові матеріали, що допоможуть володарям нагород залишатися на висоті
Each type of visual aid has pros and cons that must be evaluated to ensure it will be beneficial to the overall presentation. Before incorporating visual aids into speeches, the speaker should understand that if used incorrectly, the visual will not be an aid, but a distraction. Planning ahead is important when using visual aids.
It is necessary to choose a visual aid that is appropriate for the material and audience. The purpose of the visual aid is to enhance the presentation.

Amanda Plummer
Actress
Активності для керівників бізнесу
Знайомства
Зустріти цікавих і важливих людей, зав'язати взаємовигідні контакти можна на святкових і ділових бізнес-подіях НБР: церемоніях нагородження, форумах, конференціях, спільних поїздках. Такі знайомства пізніше можуть перерости у спільні проєкти, тривалу співпрацю чи й міцну дружбу
Подорожі
За 15 років діяльності НБР лідери рейтингів побували в 11 країнах світу, серед яких Казахстан, ОАЕ, Азербайджан, Індія, Латвія, Грузія та ін. Програми бізнес-турів містять зустрічі для підприємців, екскурсії дивовижними місцями, відпочинок. Тож учасники знаходять нові ідеї, сили та натхнення.
Заохочення
Персональні нагороди найбільш результативним працівникам стимулюють команду до нових досягнень. Тому керівники компаній відзначають внесок фахівців у спільний успіх сертифікатами, медалями й орденами. Окрім того, нагороди можуть бути приурочені до професійних свят.
Матеріали для PR та реклами
Графіка й тексти
Володарі нагород отримують пакет банерів, логотипів, нагородної символіки, новинних релізів для розміщення в Інтернеті, в ЗМІ, на пакуванні товару, в рекламних макетах і на корпоративній поліграфії. Це підтверджує їхню приналежність до топових підприємств і допомагає формувати бренд лідера
Learn more
Каталоги
Розмістити свою рекламу та знайти потенційних підрядників, партнерів, споживачів можна в міжнародних каталогах лідерів. Вони розповсюджуються в друкованому та електронному вигляді серед керівників успішних підприємств в Україні та за кордоном
Learn more
Фото/відео
Учасники бізнес-подій отримують якісний фотосет і відеоролик з інтерв'ю із представником компанії для розміщення на своїх вебресурсах. Яскраві зображення відмінно привертають увагу відвідувачів сторінок у соцмережах, стимулюють активність фолловерів
Цікаво дізнатися, чи є ваше підприємство у топсписку?
Заповнюйте форму на сайті. Це швидко і безкоштовно.