Церемонія «Лідер року»
професійні, відповідальні, відкриті
Розкішна й урочиста бізнес-подія, яку ми готували для топових підприємств упродовж року, відбулася. Їй передували обробка терабайтів даних, зіставлення цифр, ранжування показників і зрештою укладання рейтингу найуспішніших компаній у кожній галузі економіки.

І ось 22 серпня 2019 р. у Києві на Церемонії нагородження «Лідер року» майже 70 колективів отримали відзнаки Національного бізнес-рейтингу. У Chamber Plaza Торгово-промислової палати України завітали керівники процвітаючого бізнесу з різних регіонів України та Казахстану.
Вела церемонію нагородження улюблена мільйонами українців акторська родина — Ольга Сумська та Віталій Борисюк.
Радісне хвилювання, гордість за свою команду, задоволення від визнання досягнень — це, мабуть, лиш крапля усіх тих емоцій, які відчували учасники свята.

Окрім нагородження, на підприємців чекало багато приємних сюрпризів цього вечора. Від вражаючих виступів артистів, банкету до емоційних промов, фотосесій та інтерв'ю.

Серед нагороджених — і невеличкі амбітні підприємства, й відомі титани національного бізнесу. Тож серед виробників відзнаки отримали: «Фармак», «ДНІПРОДЕНТТУЛЗ», «КОМПАНІЯ РОСТОК» (м. Київ, електричні побутові прилади), РОКСАНА ТМ». З-поміж будівельних компаній — «Рапід», «Ремонтно-будівельний трест ЧМП», «БК Цитадель». У медичній сфері відзначено Медичний центр «Мати і дитина».
Переглянути повний список лауреатів
Вручали нагороди та вітали підприємців із досягненнями
Валерій Гіжицький
Президент Союзу Національних бізнес-рейтингів
Володимир Коляденко
віце-президент Київської торгово-промислової палати
Інна Литвинова
голова оргкомітету НБР в Україні
Тетяна Люлька
ідеолог національного проекту «Місто професій», керуючий партнер компанії Space Logistics Ukraine
Гульнара Хабібрахманова
голова оргкомітету НБР в Казахстані
Ірина Верещинська
заступник голови оргкомітету НБР в Україні
Ми в НБР прагнемо не лише відмітити здобутки підприємств, а й створити для них можливості для підкорення нових висот. Тому організували діловий нетворкінг для керівників компаній та презентаційну зону, надрукували каталог лідерів з їхніми контактами та ключовою інформацією, запросили медіа.

Як результат, деякі компанії знайшли канал комунікації з корпоративними клієнтами, інші — вихід на ринок Казахстану. Хтось знайшов майбутніх партнерів, інші — споживачів чи просто однодумців, представили свій бізнес у міжнародній спільноті, перейняли досвід колег, обговорили тенденції розвитку економіки. І ми віримо, що посіяні цього дня зерна обов'язково дадуть урожай у вигляді збільшення прибутків, розширення зон впливу, освоєння нових сфер та ринків.
Відтепер володарі нагород можуть використовувати у своїй діяльності ефективні інструменти, що допоможуть їм стати ще популярнішими, здобути довіру ширшого кола споживачів, зміцнити повагу серед партнерів, залучити надійних інвесторів та згуртувати свою команду довкола нових цілей.
Подію висвітили такі провідні
українські та казахстанські ЗМІ
Фотогалерею події дивіться на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook:
https://www.facebook.com/pg/unbr.org/photos/?tab=album&album_id=2375877372678034
Лідери рейтингу — гордість країни!
Національний бізнес-рейтинг об'єднує неймовірних людей, які своєю енергією запалюють, надихають, рухають вперед економіку країни.
Перевірте наявність вашого підприємства у галузевому топ-рейтингу 2019 року
Template id: 7353752