Чи увійшло Ваше підприємство до рейтингу кращих у медичній сфері?
рейтинг укладено з нагоди Дня медичного працівника
Дізнайтеся безкоштовно, чи є Ваше підприємство у галузевому топрейтингу
Номінація «Лідер галузі 2020 у медичній сфері»
У рамках програми званням «Лідер галузі 2020 у медичній сфері» відзначаються підприємства — лідери медичної сфери на підтвердження зайнятих високих позицій у своєму виді діяльності.

Серед лідерів — заклади сфери охорони здоров'я, багатопрофільні медичні заклади, хірургічні та реабілітаційні центри, стоматології, санаторії та лабораторії з різних куточків України.

Також почесними нагородами буде відзначено відзначені професійні досягнення кращих працівників.

Як організації потрапляють до переліку кращих?

Перелік кращих компаній формується у результаті рейтингового аналізу фінансово-господарських показників діяльності.

Комп'ютерна програма аналізує ключові показники ефективності діяльності й за заданим алгоритмом ранжує підприємства. Усі організації попередньо групувються за видами діяльності та розміром для рівності умов.

Таким чином, рейтинг — об'єктивна оцінка роботи.
КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ
Визнання
Статус лідера, підтверджений об'єктивними підрахунками, вказує на успішність підприємства, його вивіреність на ринку
PR-підтримка
НБР розміщує інформацію про підприємство-лідера на своєму сайті, у соціальних мережах, в міжнародному адресному електронному каталозі
Репутація
Престижні нагороди акцентують увагу на досягненнях та допомагають зміцнити позитивний імідж у зовнішніх та внутрішніх комунікаціях
Мотивація
Натхненна успіхами команда гуртується навколо нових, ще більш амбітних цілей і веде підприємство до високих звершень
Нагороди підприємству
Медаль «Лідер галузі 2020»
та свідоцтво з результатами
Дана відзнака — авторитетний знак успішності, упевненості, прозорості, прагнення до високих стандартів галузі та важливого внеску підприємства у розбудову України.

Свідоцтво «Лідер галузі 2020 у медичній сфері» — підтвердження рейтингових позицій підприємства у конкретному виді діяльності та регіоні.
Персональні нагороди
Що означає нагорода для лідерів
Генеральний директор «Фітофарм»
Владислав Малинін
Нагорода «Лідер галузі» — це вагомий привід пишатися нашою роботою і досягнутими результатами. У цьому успіху вкладена частина праці кожного члена команди, а визнання заслуг стимулює працювати із ще більше віддачею, виправдовуючи довіру покупців, партнерів і співробітників.
Директор медичного центру Health & Beauty

В'ячеслав Бондаренко
Нагорода красномовно розповідає про те, скільки праці й любові вкладає колектив підприємства у свою справу. І керівники, які беруть на себе відповідальність за рішення, за працівників, за клієнтів. І персонал, який професійно та відповідально робить свою справу.
Виконавчий директор «Фармак»
Володимир Костюк
Щоб потрапити до Національного бізнес-рейтингу, щоб бути лідерами, перш за все, потрібно дбати про людей, які живуть в Україні, які працюють в компанії, — слід бути відкритим і працювати не на себе, а на економіку держави. Стратегічна ціль „Фармак" — розширення зовнішньоекономічної діяльності: до 2020 року ми плануємо наростити частку експорту до 40 %, залишаючись лідером українського ринку.
Національний бізнес-рейтинг вітає лауреатів із здобутками та професійним святом. Бажаємо нових звершень і наснаги у вашій благородній справі!