ХК «Київмісьбуд» знову лідирує в Національному бізнес-рейтингу
ХК «Київмісьбуд» знову лідирує в Національному бізнес-рейтингу
Холдингова компанія «Київмісьбуд» є одним з найбільших учасників ринку нерухомості в Україні. У її складі більше 100 структур, об'єднаних в єдиний будівельно-інвестиційний комплекс, що дозволяє виконувати замкнутий цикл робіт, починаючи від оцінки будівельного майданчика до експлуатації відбудованого житла.

Історія створення потужної корпорації налічує більше 60 років. Сьогодні 30 тисяч фахівців і будівельників високої кваліфікації продовжують кращі традиції будівництва. Більше 44 млн. кв. м житлового фонду, більше 200 комплексів охорони здоров'я, 649 дитячих саду, 345 шкіл - ці цифри говорять самі за себе. Компанія освоїла близько 1 млрд. гривен вітчизняних інвестицій.

Сектор, що зводиться компанією підрядним методом житла складає майже 50% від загального показника цього сегменту в країні. «Київмісьбуд» активно бере участь в державній програмі «Доступне житло», є одним з небагатьох забудовників, цінова політика якого доступна для жителів країни з середнім доходом.

Робота більшості організацій, що входять в холдинг, сертифікована відповідно до стандарту якості ISO 9001-2000. Інноваційні технології, сучасне устаткування і новітня спеціалізована техніка забезпечують своєчасне і якісне будівництво.

Співробітники «Київмісьбуд» йдуть в ногу з часом, удосконалюючись і підвищуючи професійний рівень, а устаткування експлуатується тільки сертифікованими фахівцями. У холдингу працюють майже 400 заслужених працівників галузі, а 2000 співробітників мають державні нагороди.

Міжнародна нагорода Leader of the branch 2016 («Лідер галузі 2016») за результатами ранжирування Національного бізнес-рейтингу в Україні стала ще одним успіхом ПАТ ХК «Київміськбуд».