Новини

Вітаємо команду «МАДЕК» з нагородою!

11.2017 UA ТОВ НВП МАДЕК

ТОВ НВП «МАДЕК» спеціалізується на створенні та обслуговуванні систем резервного і незалежного енергозабезпечення. За 26 років існування компанії кількість генераторних агрегатів і систем електроживлення, що встановлені в Україні та обслуговуються компанією, перевищило 5000 одиниць.

Підприємство реалізує проекти впровадження систем резервного та незалежного енергопостачання в різних сферах: від приватного сектора до оборонної промисловості. «МАДЕК» має досвід розробки систем енергозабезпечення для радіолокаційних станцій, систем управління, зв'язку, командних та штабних пересувних комплексів, встановлення дизельних генераторів на пересувну спеціальну техніку.

Компанія здійснює професійне сервісне обслуговування генераторів, електростанцій, ДБЖ (UPS), ремонт дизель генераторів (дизельних електростанцій), газових генераторів і ДБЖ.

ТОВ НВП «МАДЕК» надає послуги з розробки передпроектних рішень, проектної документації, збору вихідних даних від органів місцевого самоврядування та оформлення повного пакету дозвільної документації в державних контролюючих органах.

У компанії розроблена та функціонує система управління якістю(ISO 9001:2008) стосовно проектування, виробництва, монтажу, обслуговування систем енергозабезпечення.

ТОВ НВП «МАДЕК»  генеральний дистриб'ютор заводу FG WILSON, системний інтегратор MTU Onsite Energy, офіційний партнер компаній Eaton, Legrand, ABB, дистриб'ютор компанії Euro-diesel, ексклюзивний представник компанії Horus Energia.

«Нагорода Національного бізнес-рейтингу та присвоєння статусу лідера, для нас це визнанняза професіоналізм, наполегливість та відмінне виконання поставлених нами задач в обраній сфері. Ми вдячні, що підприємство відзначили нагородою «Лідер року», і надалі будемо сумлінно та плідно працювати для розвитку незалежного енергозабезпечення в Україні», – розповідають у компанії «МАДЕК».


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове