Компанія DIM group визнана лідером галузі
«ЖЕК-10» стає лідером серед підприємств ЖКГ м. Чернігова
Наснага до праці та орієнтованість на кращі досягнення обов'язково приведуть до результату. Висновком роботи КП «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради стала нагорода від Національного бізнес-рейтингу. Так, підприємство відзначили медаллю та сертифікатом «Лідер галузі 2019», що підтвердило їх успішність серед аналогічних господарств Чернігова.

Начальник «ЖЕК-10» Лущай Ігор Олександрович зазначив: «Ми прагнемо робити все, щоб Чернігів був найкращим містом не лише в Україні. І ця відзнака допоможе у досягненні мети — зробити територію ЖЕКу-10, а разом з усіма мешканцями і весь Чернігів чистим і комфортним для життя».

До арсеналу виконуваної роботи житлово-експлуатаційної контори належать послуги з обслуговування житла, а саме: впорядкування територій біля будинків, техобслуговування багатоповерхівок, надання дезінфекційних послуг, ремонт систем водо-, теплопостачання тощо.

Комунальне підприємство йде в ногу з часом. У «ЖЕК-10» є власні сторінки у соціальних мережах Facebook та YouTube, завдяки яким підтримується зв'язок із чернігівцями — основними споживачами послуг. Через ці онлайн-платформи висвітлюється уся діяльність ЖЕКу.

Варто зазначити, що підприємство вперше отримало нагороду від НБР, і очільник контори Лущай Ігор Олександрович був також відзначений персональним сертифікатом «Керівник року 2019». Вітаємо та бажаємо ще більших досягнень у майбутніх роках.

очільник контори Лущай Ігор Олександрович був також відзначений персональним сертифікатом «Керівник року 2019»