Як виховати лідера змалечку?Проект «Місто професій»

17–20 вересня Союз НБР організував Міжнародний з'їзд підприємців у Латвії. У події взяли участь казахстанські та українські бізнесмени, зацікавлені у виході на зовнішні ринки.

Зокрема, у форматі круглого столу учасники обговорили можливості виходу на ринки Європи за допомогою інструментів Латвії. Адже членство в ЄС, м'яке податкове законодавство, легкість ведення бізнесу і багато інших чинників заохочують вкладати фінанси в економіку країни.

Також бізнесмени відвідали наймальовничіші куточки Риги, Юрмали і Сигулди. Почули історію древніх міст і замків, насолодилися унікальною архітектурою і природою Прибалтики, скуштували смачні місцеві страви.
Місто професій
покликане надихати
Прогулянки уздовж морського узбережжя, прогулянка на кораблі, вечеря в ресторані «36 лінія» — одному з улюблених закладів Лайми Вайкуле та Раймонда Паулса — створили затишну і приємну атмосферу.

Приймав гостей п'ятизірковий готель в Юрмалі Baltic Beach 5*.
Запрошуємо вас у «Місто професій»!
Якщо ви бажаєте долучитись до проекту,
звертайтесь до організаторів за контактами:
+380 (93) 586-78-00
misto.profesiy.ua@gmail.com
З вірою у найкраще

Національний бізнес-рейтинг впевнений, що лідером можна стати змалечку, адже проєкт «Місто професій» — це не про дітей, це про майбутнє країни. І приємно, що серед друзів дитячого проєкту вже є компанія «Київміськбуд», що входить у ТОП Національного бізнес-рейтингу в Україні.