Як виховати лідера змалечку?Проект «Місто професій»

Вибір професії — вибір майбутнього

Юнакам та дівчатам часто складно обрати фах, який би припав до душі та слугував життєвим покликом. Зважаючи на стрімку зміну актуальності професій у світі, слід розуміти, на що саме буде попит у наступні роки. Допомогти з вирішенням має саме «Місто професій». У 2019 році представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні підтримало цей дитячий проєкт.

Філософія успіху

«Місто професій» — це профорієнтаційні заходи для дітей дошкільного та шкільного віку. Основна мета — спонукати до свідомого обрання фаху.

З дітьми проводять зустріч представники різних галузей, люди, які люблять свою роботу і готові поділитися знаннями з наймолодшими учасниками суспільства. Під час різних майстер-класів у рамках проєкту дітям надається шанс отримати досвід у певній професії. Вони можуть спробувати свої сили в будівництві, медицині, журналістиці, авіаційній галузі та ін., адже успішність у будь-якій справі закладається з дитинства.

Про це чи не найкраще знають наші лідери Національного бізнес-рейтингу. «Досвід і ті, хто поруч, — дуже важливо», — каже Антон Лященко, керуючий партнер Правничої групи «Colares», що стала володарем нагороди «Лідер року» від НБР.

Місто професій
покликане надихати
Проєкт започатковано у 2014 році. Тоді вперше відбулися заходи у 12 містах України. Кількість учасників становила близько 40 тис. осіб. Далі «Місто професій» тільки зростало і вже у 2015 році охопило 25 українських міст із загальною кількістю 98 тис. учасників. У 2016 «Місто професій» відвідали майже 350 тис. дітей.

Щороку у рамках проєкту організовується імпровізоване місто. Кожен маленький відвідувач (2–15 років) отримує спеціальний паспорт та «йде на роботу». Дитині проводять інструктаж і дають завдання, за виконання яких вона навіть отримує «гроші», що дійсні на території «Міста професій». Робочим процесом керують дорослі спеціалісти — представники різних посад і професій.
З вірою у найкраще

Національний бізнес-рейтинг впевнений, що лідером можна стати змалечку, адже проєкт «Місто професій» — це не про дітей, це про майбутнє країни. І приємно, що серед друзів дитячого проєкту вже є компанія «Київміськбуд», що входить у ТОП Національного бізнес-рейтингу в Україні.
Запрошуємо вас у «Місто професій»!
Якщо ви бажаєте долучитись до проекту,
звертайтесь до організаторів за контактами:
+380 (93) 586-78-00
misto.profesiy.ua@gmail.com