Як відзнаки Національного бізнес-рейтингу сприяють формуванню довіри до компаній
Прозорість, взаємність і відповідальність у поводженні з даними та в організації процесів допомагають бізнесу вибудовувати довірливі стосунки з клієнтами й партнерами в еру цифрових технологій.
І саме довіра стає запорукою вдалих продажів, вигідних угод, реалізації проєктів та успіху в цілому.

Про те, як відзнаки Національного бізнес-рейтингу впливають на формування довіри до підприємств-лідерів, розповідає керівник відділу маркетингу Марина Пєтухова.
Пані Марино, сьогодні кожен охочий може самостійно знайти досить багато інформації в Інтернеті про ту чи іншу компанію. Відгуки, публікації в ЗМІ, дані з публічних реєстрів тощо. Чим допоможе у формуванні думки наявність у компанії нагороди Національного бізнес-рейтингу в Україні?
Знаєте, виважене ставлення — як пазл, що складається із багатьох частинок. І саме нагорода НБР — одна із важливих складових загальної картини. Наприклад, «Лідер року 2021» може багато розповісти про свого власника. Поясню. В поле зору НБР потрапляють виключно підприємства, які працюють офіційно. Ми аналізуємо дані зі звітів. Що кращі показники роботи, то вище місце в галузевому рейтингу має підприємство. Тому, якщо компанія працює прозоро і відображає свої результати у звітності, вона досягає високих рейтингових позицій. Тож логічно, що нагороду отримав успішний і відкритий бізнес, який у минулому звітному періоді уже виправдав довіру інших клієнтів та партнерів.
З фінансово-господарськими результатами зрозуміло. Про що ще свідчать нагороди НБР?
Програми нагородження НБР передбачають відзнаки не лише для підприємства, а й особисто для працівників. Керівники, які цінують внесок своєї команди у спільну перемогу, користуються нагодою відзначити кращих фахівців нагородами і висловити їм свою вдячність. Вочевидь, компанія, яка дбає про свій персонал, викликає більше довіри, ніж та, що не сприймає належно своїх працівників
Чи є підприємства, які постійно отримують нагороди НБР? Як, на їхню думку, перемоги впливають на подальшу діяльність? Насолоджуються лаврами чи рухаються до нових вершин?
Знаєте, ми в НБР дуже тішимося, коли бачимо в рейтингах нові імена. Адже це означає, що конкурентоспроможних, успішних підприємств в Україні більшає. Та постійні лідери рейтингу викликають почуття глибокої поваги й захоплення. Вони наче скелі серед бурхливого океану. Ніщо не може порушити їхнього лідерства. За багаторічні високі показники вони отримують відзнаку «Лідер галузі».

Головну цінність нагород Національного бізнес-рейтингу найкраще відображають відгуки їхніх власників. Ось що пишуть компанії-лідери
Школа «Єшко»: «Ми пишаємося своїми досягненнями перш за все тому, що прагнемо досягати більшого тільки заради вас, дорогі наші студенти, захоплені пошуком знань і саморозвитком. Ми раді ставати для вас кращими»
KONSORT: «Коли результати роботи вважають кращими на основі серйозного аналізу галузі, це мотивує ставати кращими. Крім того, для маркетингового відділу нагорода — чудовий привід заявити про підприємство та його робочі успіхи»
«ФІТОФАРМ»: «Нагорода „Лідер галузі" — це вагомий привід пишатися нашою роботою і результатами. Визнання заслуг стимулює працювати із ще більше віддачею, виправдовуючи довіру покупців, партнерів і співробітників.
У 2021 році Національний бізнес-рейтинг почав вперше аналізувати діяльність ФОП. Пані Марино, розкажіть, будь ласка, детальніше про цю програму.
Знаєте, ми в НБР дуже тішимося, коли бачимо в рейтингах нові імена. Адже це означає, що конкурентоспроможних, успішних підприємств в Україні більшає. Та постійні лідери рейтингу викликають почуття глибокої поваги й захоплення. Вони наче скелі серед бурхливого океану. Ніщо не може порушити їхнього лідерства. За багаторічні високі показники вони отримують відзнаку «Лідер галузі».
Заявіть про свій бізнес як гідний довіри!
Залишіть заявку, щоб ми перевірили результати підприємства/ФОП