Компанія DIM group визнана лідером галузі
Як у 16 років стати лідером: знає ТОВ «ІВП ТРІАДА»
Роком народження підприємства став 2004-й. Тоді діяльність ТОВ «ІВП ТРІАДА» було зосереджено на продажу контрольно-вимірювальних приладів.

З року в рік Товариство поповнювало перелік робіт. Набувши 16-річного досвіду, інженерно-виробнича компанія пропонує своїм клієнтам та партнерам такі послуги:

  • сукупність робіт з автоматизації, що передбачає складання проєкту, налаштування контрольно-вимірювальних приладів (КВП), правильне введення механізмів у робочий процес тощо;
  • опрацювання технологічних рішень, обчислення, виготовлення, монтаж та інші різновиди робіт для нафтогазової промисловості;
  • продукування, встановлення та ладнання промислового котельного обладнання і його складових частин, до котрих відносяться поверхні нагрівання, економайзери, димоходи. Виготовлення вимірювальних трубопроводів, шаф і блок-боксів для КВП, закладних елементів трубопроводів.

Нині ТОВ «ІВП ТРІАДА» дає розвій сервісному та абонентському технічному післягарантійному обслуговувані об'єктів автоматизації.

Зокрема, керівник Товариства Ігор Решетько зазначив: «Місія та принципи діяльності „ІВП ТРІАДА" зосереджені на підвищені ефективності виробництва промислових підприємств України за допомогою здійснення якісного інжинірингу».