Компанія DIM group визнана лідером галузі
Успіх, підтверджений результатом: «Укрводшлях» у списку лідерів
Державне підприємство водних шляхів належить до ланки важливих виробничих об'єктів. «Укрводшлях» має особливий статус, що розповсюджується на ті структури, які підтримують безпеку країни. Це держоб'єднання діє у сфері надання послуг із проходження суднами каскаду річки з найдовшою течією в Україні — Дніпра.

Історичні починання

Ця багатоланкова структура виникла ще у 1956-му. Тоді підприємство було зареєстровано як «Дніпровське басейнове управління водних шляхів». Потім у 90-х рр. відбулася зміна власників, та вже із серпня 1992 року воно стало існувати під назвою Державне підприємство водних шляхів «Укрводшлях».

Провідні види робіт установи сьогодні:

  • конотація етапів навігації (відкриття / закриття);
  • забезпечення безперебійного функціонування об'єктів водного шляху;
  • керування рівнем води;
  • фінансовий контроль за гідротехнічними спорудами;
  • лоцманські послуги;
  • сервіс технічних суден.

Поза основним ремеслом колектив підприємства веде активну громадську діяльність. Так, із останніх заходів — донорство крові у військовому шпиталі.

У лідерській шкалі

ДП «Укрводшлях» вперше нагороджено званням Національного бізнес-рейтингу. Підприємству присвоєно провідний статус і надано рейтинговий ступінь «Лідер галузі».

«Колектив із натхненням сприйняв інформацію, яка стала ще більшим поштовхом для ефективної та злагодженої роботи», — розповів в.о. начальника ШЕВЕРДІН Ігор Володимирович.