Український видобувач глини отримав нагороду у столиці Казахстану

Кращі підприємці відсвяткували свої бізнес-успіхи на Весняному балу
Президент Союзу НБР вручив нагороду генеральному директору ПрАТ «Керампром» Борису Бевзенку
18 квітня 2019 р. в м. Нур-Султані (Казахстан) Національний бізнес-рейтинг провів Урочистий з'їзд лідерів економіки. Підприємства, визнані за результатами рейтингового дослідження найуспішнішими, отримали престижні нагороди. У святковій зустрічі взяв участь і український підприємець.

Нагороду «Лідер року 2018» отримало ПрАТ «Керампром». Акціонерне товариство видобуває вогнетривку глину й експортує її до Білорусі, Польщі, Молдови, Італії, Іспанії. До речі, компанія уже не вперше входить у топ Національного бізнес-рейтингу, що свідчить про її стабільність і надійність.
Церемонія зібрала засновників, власників та керівників підприємств-лідерів таких галузей економіки, як будівельна, транспортна, видобувна та переробна промисловість, медицина та освіта, торгівля, зокрема й зовнішня, та інших.

Святкова зустріч поєднала офіційне нагородження, грандіозне шоу та щедрий банкет. Союз Національних бізнес-рейтингів розіграв подарунки серед підприємців.

Уся атмосфера була проникнута весняним настроєм, радістю нових знайомств та оптимістичними перспективами.
«Я відчуваю гордість за своїх робітників, які своєю працею дали можливість нашому підприємству досягти таких успіхів. Я радий бути присутнім на заході. Вважаю, що потрібно, досягнувши високих показників, бути завжди у колі подібних тобі, успішних, людей», — розповідає генеральний директор ПрАТ «Керампром» Борис Бевзенко.