Український бізнесмен отримав нагороду в Грузії

Церемония награждения лидеров экономики Казахстана – признание бизнес-успеха
14 грудня директор підприємства «Украгротехнологія» Валерій Шевченко взяв участь у 46-й церемонії нагородження Союзу НБР і отримав нагороду «Лідер року 2018». Урочистості відбулися в столиці Грузії в престижному концертному залі Tbilisi Event Hall.

Нагорода підтверджує фінансову стабільність і високу репутацію компанії. Агропромислове виробниче приватне підприємство «Украгротехнологія» понад двадцять років вирощує зернові й технічні культури. Найбільшу перевагу віддає вирощуванню кукурудзи на зерно та його експорту за кордон, запроваджує новітні технології землеробства і переробки зернових. Компанія вже не вперше посідає високі місця у Національному бізнес-рейтингу.

Церемонія нагородження зібрала успішних підприємців з України та Грузії, відомих людей, представників ЗМІ.
У цей день ексклюзивну нагороду за особливий внесок у зближення народів від Союзу НБР вручили легендарному Вахтангу Кікабідзе — улюбленому артистові багатьох поколінь.
Привітали лауреатів Президент Союзу НБР Валерій Гіжицький і голова представництва об'єднання в Грузії Мака Кутубідзе.

Серед почесних гостей свята були Александре Чивадзе і Вахтанг Коридзе — увінчані лаврами футболісти, що виграли колись у складі тбіліського «Динамо» Кубок володарів кубків. А також Імеда Кахіані — народний артист Грузії, знаменитий актор кіно і Фридон Сулаберідзе — головний хореограф фольклорного ансамблю «Руставі», почесний житель Тбілісі.

Бізнесмени представили свої компанії, послуги і товари, налагодили нові ділові знайомства, які згодом можуть дати плідні результати. Хтось у цей день знайшов нових клієнтів, а хтось партнерів і однозначно — нових друзів.

Щедрий смачний стіл, колоритне шоу в національному стилі, тепла атмосфера доповнили чудове свято слави і тріумфу. Учасники з радістю ділилися враженнями із журналістами центральних телеканалів країни. Гості також насолодилися відпочинком у феєричному передноворічному Тбілісі.

Нова зустріч підприємців відбудеться у Таїланді. Уже в лютому 2019 р. Союз НБР організовує конференцію з питань актуальних трендів розвитку бізнесу і незабутній відпочинок у тропічному раю.