У Києві вітали провідні підприємства країни

У Києві вітали провідні підприємства країни
Відмінні фінансові показники підприємств свідчать про конкурентоспроможність і високу якість продукції, відповідність сучасним вимогам ринку.
Подія, на яку чекала ділова спільнота України та Казахстану й котру понад півроку готував Національний бізнес-рейтинг, відбулася. 23 серпня 2018 р. Бізнес-фест запалив та зігрів серця лідерів економіки, розсипався сузір'ям нагород і фонтанами емоцій. Віват володарям вершин!

У Chamber Plaza Торгово-промислової палати України цього дня було велелюдно. Понад півтори сотні підприємців зібралися, щоб відчути смак справжнього успіху, підтвердженого незалежним рейтинговим аналізом. 27-ма річниця Незалежності нашої держави ознаменувалася для них тріумфом, адже саме їхні підприємства потрапили в топи галузевих рейтингів і були визнані лідерами.

Урочисто, під аплодисменти колег бізнесмени отримали золоті медалі «Лідер року 2017» та Export Import Award. Їх привітали Президент Союзу Національних бізнес-рейтингів Валерій Гижицький, голова оргкомітету НБР в Республіці Казахстан Гульнара Хабібрахманова, голова оргкомітету НБР в Україні Інна Литвинова та заступник голови Ірина Верещинська. Організатори наголосили, що досягнення компаній — це результати професійного управління та злагодженої колективної роботи, а нагороди — підтвердження добропорядності й відкритості бізнесу перед громадськістю та владою.
Харизматичні ведучі – Катерина Осадча та Юрій Горбунов – розповіли про діяльність кожної компанії. Адже це підприємства, про досягнення яких варто говорити уголос. Вони своєю енергією наснажують українську економіку, запроваджують нові високі стандарти, закладають основи ведення бізнесу нового покоління.
Серед нагороджених — і невеличкі амбітні підприємства, й відомі титани, на плечах яких тримається українська економіка: виробник лікарських засобів «Фармак», солодощів для дітей — Sergio, агентства «Марлоу Навігейшн Україна» та «Старк Шиппінг», українські доньки світових брендів Electrolux та Reckitt Benckiser.

Завітали на церемонію також очільники казахстанських підприємств, зацікавлених у розширенні ділових горизонтів. Зокрема, керівництво уже відомої в Україні товарами для здоров'я Happiness Group, багаторазовий чемпіон рейтингу в галузі водогосподарського виробництва «Гідроспецстрой №5».

Однією з цілей проведення заходу було організувати комунікаційний майданчик, тому НБР підготував презентаційну зону, де перші особи могли детально розповісти потенційним клієнтам чи партнерам про свої підприємства, обмінятися візитівками. Крім того, кожен отримав друкований каталог учасників церемонії з повною інформацією про компанії та контактними даними.
Учасники та гості Бізнес-фесту представили свої компанії діловій спільноті, налагодили ділові контакти й гідно відсвяткували свій тріумф.
Барвисте шоу подарували присутнім титуловані зірки шоу-бізнесу. Володарка багатьох музичних премій TAYANNA, солістка ансамблю Збройних сил, фіналістка «Голосу країни» Маргарита Мелешко і заслужений артист України Сергій Юрченко, Народний колектив України «Візінова», найвідоміші бандуристи країни — гурт Ярослава Джуся «Шпилясті кобзарі», а також гурт, який супроводжує ряд телевізійних шоу та виступи відомих виконавців, «Джанкой бразерс».

Свято було сповнене приємних миттєвостей і сюрпризів. Союз НБР, нагородні партнери «Гарант і партнери», «Колумб», спонсори «Мадеса», «Еко ІР» та Центральне конструкторське бюро «Плазма» розіграли серед учасників подарунки.
Фотогалерею Бізнес-фесту дивіться на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook:
https://www.facebook.com/pg/unbr.org/photos/?tab=album&album_id=2147898308809276
Відтепер володарі нагород можуть використовувати у своїй діяльності ефективні інструменти, що допоможуть їм стати ще популярнішими, здобути довіру ширшого кола споживачів, зміцнити повагу серед партнерів, залучити надійних інвесторів та згуртувати свою команду довкола нових цілей.
Усіх бізнес-лідерів
запрошуємо на наступні заходи
- Шимкент (Казахстан, жовтень, 2018)
- Дубаї (ОАЕ, листопад, 2018)