«ОНБУД» – у топі кращих підприємств України
TUI Ukraine визнано лідером туристичної галузі

Уже впродовж десятиріччя TUI Ukraine (ТОВ «ТТВК») заохочує українців до відпочинку. Оператор подорожей відкриває охочим найчарівніші куточки нашої планети. Цьогорічний ювілей у десять років компанія відсвяткувала разом із нагородою «Лідер року 2018», яку їй вручили на офіційній події НБР, що проходила у Chamber Plaza Торгово-промислової палати України. Почесне звання було передано з рук голови оргкомітету НБР Гульнари Хабібрахманової.

Свою туристичну діяльність товариство розпочало у 2009 році. TUI Ukraine утворилося завдяки об'єднанню компанії «Вояж Київ» та мережі агенцій «Галопом по Европам». Через чотири роки до мережі увійшов оператор Turtess Travel. TUI Ukraine є частиною всесвітньої корпорації TUI Group.

Щасливий та задоволений відпочивальник — головна мета туристичної справи української компанії.

Фокус діяльності зосереджено на:
→ першокласному відпочинку для всіх членів родини,
→ різноманітності пропонованих турів,
→ застосуванні передових технологій,
→ можливості побудови кар'єри для кожного працівника.

Значущість туристичної справи компанія вбачає у клієнтоорієнтованості, колективній згуртованості під час роботи, повазі до людей, зосередженості на результаті й у повсякчасному вдосконаленні.

У порівняні з конкурентами TUI Ukraine виділяється за рахунок:
→ фінансової сталості,
→ рівноваги вартість=ціна,
→ турботою про кожного клієнта,
– особливостей у туристичних пропозиціях,
→ партнерства у питаннях страхування.

Організація також провадить соціальну, благодійну роботу — співпрацює з фондами «Сильна Батьківщина», «Пріоритет», фонд «Олександра Пашка».