Інтерв'ю з генеральним директором ТОВ «Серджіо» Еленой БольшаковойТріумф українського виробника
сушених ягід та фруктів
Підприємство «Sergio» стало переможцем Національного бізнес-рейтингу в номінації «Лідер року». Як наголосила засновник, ідеолог і генеральний директор компанії Олена Большакова: «Отримання нагороди для нас — це визнання праці всього нашого великого колективу, кожен член якого вкладає часточку себе у роботу, в те, щоб продукція була не тільки корисною і смачною, а й такою, що «зачаровує», і з кожним разом хотілося б її купити чимраз більше».

Компанія займається виробництвом сухофруктів і цукатів із української сировини, снеків та фруктових цукерок, які користуються високим попитом на ринку України та близького зарубіжжя. Історія підприємства розпочалася у 2010 році, коли Олена Миколаївна, перебуваючи в декретній відпустці, зі здивуванням виявила, що купити для дитини сухофрукти в Україні можна лише на ринку «у бабусь». Саме тоді й виникла ідея налагодити виробництво чистих, нічим не оброблених сушених ягід і фруктів, які не потрібно було б мити, а можна використовувати відразу — причому не тільки для виготовлення компотів, а й для смачного перекусу.

«Запатентована технологія дає змогу зберегти усі мінеральні речовини без копчення та додавання смакових добавок, консервантів або жирів. Завдяки цьому ми виготовляємо сухофрукти, ягоди, сушені овочі, смачні фруктові снеки­, ласощі, що оздоровлюють і наповнюють енергією, — розповідає Олена Миколаївна. — Для того щоб бути кращими на ринку, потрібно насамперед, щоб колектив горів ідеєю, а я як головний ідеолог запалюю усіх, надихаю, щоб люди розуміли, чим займаються і для чого, завжди йшли за цією ідеєю».

Як відзначила Олена Большакова на церемонії нагородження Національного бізнес-рейтингу, що відбулася в Києві у серпні цього року: «Мені подобається невимушена атмосфера, неформальне спілкування з іншими лідерами. Передовсім для підприємців і невеликих компаній важливо, щоб їх визнавали, бачили, чули і щоб вони були нагороджені за свою роботу, за внесок у розвиток економіки України».