Компанія DIM group визнана лідером галузі
ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКА СЛУЖБА БЕЗПЕКИ» завойовує лідерський ступінь
Охороняти — дуже відповідальна місія. Саме виконанням такого завдання займається ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКА СЛУЖБА БЕЗПЕКИ». Тривалість їх діяльності сягнула 10-річної відмітки. Так, фірма відсвяткувала свій ювілей, а згодом отримала ще один привід підняти келихи — нагородження званням «Лідер року» Національного бізнес-рейтингу.

«Наші співробітники не очікували. Та звісно вітали таку новину з усмішкою. Звання лідера підтверджує результативність нашої праці та змушує прагнути до досконалості», — каже Бобовський Володимир Анатолійович, керівник.

Чим фірма вирізняється?

За словами керівництва, у ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКА СЛУЖБА БЕЗПЕКИ» головною перевагою є досвід на українському ринку охоронних послуг. Під захистом фірми перебувають різні комерційні структури. Наприклад, вони забезпечують охороною мережу українських супермаркетів «Сільпо», офіси-склади, інші приміщення тощо.

«Сполучаючи найцінніше з набутого досвіду та досягнення теперішнього часу, компанія гарантує безпеку та охорону на найвищому рівні», — говорить керівник Бобовський Володимир Анатолійович.

ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКА СЛУЖБА БЕЗПЕКИ» є також зареєстрованою однойменною торговою маркою та належить до Охоронного холдингу України «Гуард».

Нагорода «Лідер року 2018» стала першою відзнакою фірми від Національного бізнес-рейтингу. Новину про особливий статус було розміщено на інтернет-сайті, у рекламно-інформаційних публікаціях фірми.