Компанія DIM group визнана лідером галузі
ТОВ «Владасепт» стало володарем відзнаки «Лідер галузі 2019»
Київське виробництво «Владасепт» за чотири роки продемонструвало суттєвий успіх у галузі. У висновку підприємство додало до своєї скарбнички досягнень визначну нагороду «Лідер галузі 2019» від Національного бізнес-рейтингу.

Чим займається компанія?

ТОВ «Владасепт» — виробник і дистриб'ютор власної продукції, у асортимент якої входять дезінфекційні та антисептичні засоби. Серед партнерів Товариства провідні інститути, клінічні та консультативно-діагностичні центри, лікарні та інші медичні заклади України.

Також Товариство робить внесок у поглиблення знань громадян України щодо боротьби та профілактики інфекційних хвороб.

Підприємство бере участь у конкурентних та відкритих держзакупівлях в системі ProZorro. ТОВ «Владасепт» — учасник 278 тендерів, з яких на даний час здобуло 152 перемоги.

2016 рік став для команди вирішальним у плані нової стратегії успіху. Так, підприємство почало здобувати свої престижні нагороди, серед яких: «Лідер галузі 2016», «Лідер року 2017», «Лідер року 2018.

Гендиректор Борисов Володимир Олександрович розповів, що означає для компанії успіх у Національному бізнес-рейтингу: «Нагорода „Лідер галузі 2019" — це ще один важливий крок, а також почесна відзнака для компанії, яка підтверджує якість та надійність нашої роботи, довіру клієнтів».

За словами очільника ТОВ «Владасепт», підприємство не планує зупинятися на досягнутому і в перспективі має на меті розробити нові серії товарів, покращити виробничі процеси та співпрацю зі споживачами.