Компанія DIM group визнана лідером галузі
ТОВ «ВИТЯЗЬ ГРУП-УКРАЇНА» вперше відзначено медаллю НБР
Безпека — одна із життєвих потреб у сучасному світі. Щоб вдало почуватися на бізнес-арені, також необхідне відчуття захищеності. Саме цим і займається ТОВ «ВИТЯЗЬ ГРУП-УКРАЇНА» — забезпечує охороною різноманітні об'єкти на території всієї України. Таким ремеслом підприємство займається протягом десяти років і встигло добре себе зарекомендувати.

Успіх справи підтверджує і нагорода «Лідер року 2018» від Національного бізнес-рейтингу. ТОВ «ВИТЯЗЬ ГРУП-УКРАЇНА» нагороджується престижним статусом вперше.

«Колектив сприйняв інформацію дуже позитивно. Така нагорода свідчить про успішність стабільність підприємства. Це мотивує співробітників», — говорить головний керівник ТОВ «ВИТЯЗЬ ГРУП-УКРАЇНА» Мицик Федір Григорович.

Штаб-квартира товариства розташована у Києві, але послуги як охоронної служби «ВИТЯЗЬ ГРУП-УКРАЇНА» надає у багатьох регіонах України. Наприклад, замовниками підприємства є мережа гіпермаркетів «Ашан» та «Леруа Мерлен», що належать до французьких корпорацій.

За словами керівництва, високу якість послуг із безпеки та охорони гарантує їх багаторічних досвід роботи й професіоналізм команди. Визначальний принцип діяльності компанії — керуватися виключно інтересами замовника.

Наполеглива праця та скерованість на результат сприяли визнанню та входженню до списку лідерів Національного бізнес-рейтингу. До речі, нагорода вже розміщена в офісі ТОВ «ВИТЯЗЬ ГРУП-УКРАЇНА», і керівник Федір Григорович Мицик розповів, що символіка нагороди використовується у виготовленні рекламних матеріалів компанії.