ТОВ «Версія» — успішний український імпортер
ТОВ «Версія» —
успішний український імпортер

За результатами аналізу зовнішньоекономічної діяльності, здійснюваного Національним бізнес-рейтингом серед українських експортерів/імпортерів, лідером з міжнародної торгівлі визнано ТОВ «Версія».

Стрімкий розвиток на ринку IT-послуг забезпечив компанії бездоганну ділову репутацію. Пріоритетом у своїй діяльності підприємство визначило індивідуальний підхід до кожного клієнта, оновлення обладнання й удосконалення продуктової лінійки, IT-консалтинг і постійне навчання співробітників. Продукція провідної IT-компанії користується попитом у системі інтернет-провайдерів, зберігання даних (сервер, проксі-сервер, хостинг), IT-безпеки, банківської сфери, IP-телефонії, візуальної навігації, геолого-розвідувальних комплексів.
Людина може досягти висот лише тоді, коли займається улюбленою справою. За 25 років наша компанія здобула беззаперечний авторитет на ринку IT-послуг у сегменті В2В та В2С. І «Золото» в номінації Import Export Award 2017 за результатами аналізу Національного бізнес-рейтингу є тому підтвердженням. Наша компанія — гарант якісних змін на ринку IT-послуг.
зазначив генеральний директор ТОВ «Версія» Костянтин Шипов