ТОВ «СТАЛЕКС» — лідер з виробництва металочерепиці й профнастилу
ТОВ «СТАЛЕКС» —
лідер з виробництва металочерепиці й профнастилу
«Наш колектив — це наш актив». Понад 20 років Олександр Кіктенко — управлінець компанії «СТАЛЕКС» дотримується цього гасла у професійному і повсякденному житті. Він об'єднав команду майстрів своєї справи, створив понад 350 об'єктів дилерської мережі по Україні з власним транспортним підрозділом, налагодив прямі контакти з постачальниками сировини, забезпечив оперативне реагування на запити клієнтів. Ці головні еталони забезпечують провідній компанії України з торгівлі металопрокатом, виробництва профнастилу і металочерепиці сталий розвиток.

Компанія постійно вдосконалює свою продукцію, розширює асортимент, покращує методи управління людськими ресурсами та збільшує соціальний пакет для команди.

Останні досягнення команди — це повне завантаження основного виробництва у Києві та відкриття регіональних виробництв на базі розподільчих складів у Хмельницьку, Кременчуці й Одесі. Надалі підриємство планує залучити інвестиції для збільшення обороту й будівництва основного виробничого комплексу національного масштабу.
Відзнака Import Export Award є надзвичайно вагомим підтвердженням успіху компанії «СТАЛЕКС». Ми швидко крокуємо до ексклюзивного лідерства на ринку України з виробництва металочерепиці й профнастилу. Наша продукція і сервіс є ключем до успіху та високої ділової репутації. Для нас головне — тримати руку на пульсі часу й оперативно реагувати на запити клієнтів. А підтвердженням тому, що нам це вдається, є нагорода від Національного бізнес-рейтингу.
наголосив президент компанії «СТАЛЕКС»
Кіктенко Олександр Володимирович