ТОВ «СТАЛЕКС» — лідер з виробництва металочерепиці й профнастилу
ТОВ «РОШЕН – ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» – дистриб'ютор з відзнакою
ТОВ «РОШЕН – ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» засноване у 2005 році. За чималий досвід дистриб'юторської діяльності фірма змогла розширити асортимент продукції та зайняти лідируюче місце на ринку по Хмельницькій області. Так, товариство вперше нагородили званням «Лідер року 2018».

Престижна відзнака Національного бізнес-рейтингу підтвердила успішність та прагнення до вдосконалення керівництва та співробітників фірми. Також зазначимо, що ТОВ «РОШЕН – ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» раніше було визнано «Лідером галузі».

«Нагородою, перш за все, високооцінено старанність та наполегливу працю колективу, Товариства в цілому й кожного працівника окремо. Отримання нагород «Лідер галузі» та «Лідер року» надає працівникам упевненості у правильному напрямку розвитку підприємства, слугує натхненням та мотивацією для подальшої продуктивної роботи», – говорить Вадим Миколайович Федчук, начальник ТОВ «РОШЕН – ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ».

Головний керівник компанії-дистриб'ютора Федчук Вадим Миколайович очолює її з травня 2010 року. На чолі з особистістю-лідером працівники ТОВ «РОШЕН – ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» вмотивовані ставати кращими. У фірми сформувалося чітке кредо: «Стати лідером у сфері задоволення потреб населення в якісних продуктах харчування».

Дільяність компаніїї – оптова торгівля цукром, шоколадом, кондитерськими виробами. Працівники керуються принципами дотримання стандартів у роботі, взаємоповаги, збільшення прибутковості.

За словами керівника, перевага ТОВ «РОШЕН – ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» з-поміж інших подібних фірм полягає у:
- планомірній торгівельній стратегії розповсюдження солодощів, що виготовленні за новітніми технологіями та з якісної сировини;
- використанні в роботі ефективної системи маркетингу та професійність працівників.