«ОНБУД» – у топі кращих підприємств України
ТОВ «РЕГІОН ЕНЕРГОЗБУТ» лідер з постачання електроенергії
Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕГІОН ЕНЕРГОЗБУТ» уже вкотре підтвердило свої лідерські амбіції. У 2018 році організація отримала третю нагороду, що засвідчила їхню першість у своїй галузі. Цьому передувала щоденна та наполеглива праця колективу, який з гордістю сприйняв інформацію про нагородження.

Основні види діяльності підприємства — постачання електричної енергії споживачам, виконання робіт з монтажу, ремонту, налагодження та технічне обслуговування електроустаткування до 35кВ, електромереж до 35кВ та електроосвітлення. Також ТОВ «РЕГІОН ЕНЕРГОЗБУТ» займається наданням послуг з ремонту та заміни зовнішніх і внутрішніх систем водопостачання й водовідведення.

Перш за все компанія ставить за мету надавати високоякісні послуги, що пов'язані з об'єктами електроенергетики, та сповідує принциповість і відповідальність у партнерських відносинах.

Про користь визнання та отримання нагороди «Лідер року» розповідає власник компанії Літун Павло Павлович:
«У комерційних пропозиціях для партнерів надавалася інформація щодо нагород Національного бізнес-рейтингу, що, на нашу думку, значно підвищило рейтинг ТОВ „РЕГІОН ЕНЕРГОЗБУТ" серед інших компаній».