Компанія DIM group визнана лідером галузі
ТОВ ТОВ «Редакція газети «Панорама» міцно утримує лідерство в рейтингу
За багаторічний досвід журналістської діяльності редакція успішно опановує інформаційні потоки та виокремлює найважливіше для життя громади. Матеріали вирізняються вичерпністю та актуальністю. Досвідченість у медійній справі, наполегливість у роботі й працелюбність призвели до здобуття першості в галузі. ТОВ «Редакція газети «Панорама»отримало звання «Лідер року 2018» Національного бізнес-рейтингу.

До складу ТОВ «Редакція газети «Панорама» входить також інтернет-видання PMG.ua. Поширення діяльності редакції й на веб-простори сприяло додатковій увазі від користувачів. А якщо читають і видання користується попитом, то з'являються нові партнери і показники ефективності підприємства зростають.

Вперше Національний бізнес-рейтинг відзначив досягнення ТОВ «Редакція газети «Панорама» у 2012 році. Тоді товариство отримало звання «Лідер галузі». Потому в 2016 та 2017 рр. колектив досяг нового успіху — двічі поспіль редакція ставала фаворитом рейтингу. Медаль «Лідер року 2018» — це третя нагорода від Національного бізнес-рейтингу України.

Директор товариства Гарагонич Василь Васильович разом з колегами-журналістами впевнений, що нагорода — це визнання та внесок у майбутній поступ, адже лідерське звання спонукатиме до значних перемог.