Компанія DIM group визнана лідером галузі
ТОВ «ОМОКС» підтвердило першість в Україні
Девелоперська компанія «ОМОКС» знову стала найкращою серед суб'єктів господарювання та була нагороджена званням «Лідер року 2017» й сертифікатом від Національного бізнес-рейтингу.

«Ця нагорода — як черговий етап визнання нашої любові до свого діла. Вона допомагає підтримувати позитив у нашій діяльності, а позитивна людина — творча, творчість — це двигун прогресу. Ми працюємо з любов'ю, професійно і розуміємо, що плоди нашої роботи переживуть нас. Вони для багатьох-багатьох поколінь українців. Уже сьогодні ми думаємо про те, якою буде країна через 100 років», — відзначив на церемонії нагородження Національного бізнес-рейтингу керуючий власник компанії Олексій Кулагін.

ТОВ «ОМОКС» працює на ринку вже понад 20 років. Найвідоміший та найвизначніший проект компанії — житловий комплекс «Чайка», який є одним з найбільших кондомініумів у Європі. Наразі проект включає 33 будинки, в яких проживає понад 12 тисяч мешканців, розвинуту інфраструктуру з рекреаційними зонами, школами, дитячими садками, спортивними спорудами та цілодобовою охороною.

Житлові комплекси «Чайка» та «Сонцтаун» уже котрий рік поспіль визнаються найкращими. Олексій Володимирович Кулагін стверджує: «Якщо ви хоч раз побуваєте там, ви зрозумієте: аналогів тому, що ми побудували, поки що в Україні немає».