Компанія DIM group визнана лідером галузі
ТОВ «ЛІРОМ» нагороджується званням «Лідер року 2018»
ТОВ «ЛІРОМ» розпочало роботу 23 березня 2010 року. За цей час воно увійшло до найкращих підприємств, що виготовляють товари із соди. Також компанія розширила асортимент продукції. І наразі основними видами діяльності є виробництво прянощів і приправ, мила та різних засобів для чищення, полірування тощо, оптова торгівля.

Успішність компанії пов'язана з місією та принципами, які сповідує керівництво разом із співробітниками. Отже, насамперед ТОВ «ЛІРОМ» ставить собі за мету забезпечити населення якісними та доступними товарами соціального значення, а принципи товариства зосереджені на чесності перед споживачем, порядності, бажанні догодити клієнту.

Переваги українського підприємства полягають у якості продукції, яка відповідає всім нормам ДСТУ та має відповідні підтверджувальні документи — сертифікати. Під час виробництва використовуються високоякісні матеріали та добротна сировина. Серед інших плюсів підприємство називає правдивість інформації, зазначеної на упаковці товарів, — це і точна маса, і склад товару (інгредієнти).

За наполегливість, цілеспрямованість і результативність праці команди ТОВ «ЛІРОМ» вперше отримало звання «Лідер галузі 2016», а тепер вдруге здобуває нагороду Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2018».

«Колектив компанії чудово сприйняв інформацію про нагородження новим званням «Лідер року 2018» від Національного бізнес-рейтингу. Зокрема, ми вже використовуємо престижні звання на користь свого бренду», — коментує Лехощак Олександр Михайлович, керівник ТОВ «ЛІРОМ».

Зокрема, ми вже використовуємо престижні звання на користь своєї продукції, а саме: для популяризації лідерського статусу ТОВ «ЛІРОМ» наносить зображення нагороди на упаковки товарів, розміщує на сайті та використовує в рекламі.