Компанія DIM group визнана лідером галузі
ТОВ «Краматорський Кролик» на п'єдесталі «Лідер року»

Компанія «Краматорський Кролик» розпочала фермерську справу ще у 2013 році. За 5 років господарство має чим пишатися. Серед здобутків чільне місце посіла й нагорода «Лідер року 2018».

Особливість приватної ферми «Краматорський Кролик» полягає в автоматизації процесів роботи. Свої приміщення для розведення м'ясних порід кролів компанія оснастила спеціальними системами мікроклімату. Крім того, тваринам забезпечено автоматизовану подачу води та прибирання гною. Створено всі умови для комфортного ведення фермерства з ефективним результатом!

Основне виробництво розташоване в екологічно чистому регіоні Донецької області (Слов'янський район, с. Андріївка). Комплекс ферми розрахований на забезпечення кожного процесу — від вирощування кормів і самих кролів до випуску кінцевого продукту виробництва. Контроль якості здійснюється на всіх етапах діяльності.

Компанія започаткувала власну торгову марку «Український Кролик». У перспективі фермерське підприємство прагне реалізовувати свою продукцію на європейському та світовому ринках.

«Головний принцип роботи: бути кращими у своїй галузі виробництва», — стверджує директор ТОВ «Краматорський Кролик» Нікітін Даниїл Вікторович. Працівники також дотримуються його. Разом зі званням «Лідер року 2018» було відзначено кращих співробітників компанії персональними нагородами: орденом «Професіонал року», медаллю
«За видатні заслуги в професійній сфері», іменним сертифікатом «Спеціаліст року».