Компанія DIM group визнана лідером галузі
ТОВ «Бауен Хаус» будує під знаком успіху
Мати власну оселю, а ще краще будинок — це прагнення людини до комфортного, особистого простору, що неабияк впливає на загальну якість життя. На українському ринку працює «Бауен Хаус» — компанія, основною діяльністю якої є проектування, виробництво каркасних будинків, СІП (конструкційних теплоізольованих панелей), клеєного брусу, а також будівництво, зовнішнє та внутрішнє оздоблення.

Підприємство сповідує чіткі принципи у своїй роботі. Зокрема, це висока якість проектування та будівництва, власні технологічні розробки, надійність, дотримання визначених термінів будівництва, повага по відношенню до замовників і конкурентів.

Директор виробничо-будівельної компанії «Бауен Хаус» Лимар Валентин Володимирович розповідає, що колектив дуже позитивно сприйняв новину про нагородження й відзнаку «Лідер року 2017». Це сприяло піднесенню серед співробітників та налаштуванню на більш плідну роботу.

Товариство «Бауен Хаус» зміцнює і розвиває навички лідера, а також планує підкорювати нові номінації Національного бізнес-рейтингу.