Компанія DIM group визнана лідером галузі
ТОВ «АРТМОТО» втретє отримує нагороду
Import Export Award


Надійність та відповідальність — це те, на що постійно звертають увагу клієнти у своєму кінцевому виборі. ТОВ «АРТМОТО» заповзялося надати це своїм постійним і новим клієнтам. За свою наполегливу працю та прагнення до успіху компанія неодноразово ставала володарем нагороди Import Export Award — у 2014, 2016 й 2017 рр.

«Такі досягнення надихають колектив і керівництво компанії на ще наполегливішу працю задля досягнення успіху, як для нашої організації, так і для країни в цілому. Працівникам підприємства приємно відчувати, що їх робота позитивно впливає на міжнародний бізнес-імідж нашої держави, тим самим поліпшує інвестиційний клімат й сприяє зростанню економіки», — вважає директор компанії Бахур Антон Сергійович.

Продаж та обслуговування мототехніки є основним видом діяльності ТОВ «АРТМОТО». Спеціалісти компанії надають вичерпний перелік послуг для бажаючих мати мотоцикл, квадроцикл, скутер, електроскутер. Матеріально-технічне оснащення підприємства є одним з кращих у даній галузі.

Директор компанії Бахур Антон Сергійович зазначає: «Компанія „АРТМОТО" — це надійне та відповідальне підприємство з багаторічним досвідом, що гарантує задоволення від співпраці як для користувачів наших товарів та послуг, так і для бізнес-партнерів».

У корпоративній культурі співробітників закладено і небайдужість до соціальних та благодійних проектів. Так, декілька разів на рік колектив ТОВ «АРТМОТО» у складі благодійних акцій харківського мото- та квадроруху відвідує будинки дитини у Харкові та Харківської області. Також колектив бере участь у розвитку дитячого та молодіжного спорту, у заходах із популяризації активного відпочинку та здорового способу життя серед харків'ян.

Нагорода Import Export Award Національного бізнес-рейтингу стала черговим доказом вдало обраної сфери діяльності та сприяла піднесенню настрою у колективі ТОВ «АРТМОТО».