Шимкент вперше зустрічав лідерів бізнесу Казахстану та України

Кращі підприємці відсвяткували свої бізнес-успіхи на Весняному балу
Керівники та спеціалісти кращих компаній були відзначені престижними нагородами.
12 жовтня 2018 року відбулася 45-та Ювілейна церемонія нагородження лідерів економіки. Подію вперше провели в найбільшому промисловому центрі Казахстану — Шимкенті.

Провідні казахстанські та українські підприємства, їх керівники та кращі співробітники здобули престижні нагороди від Національного бізнес-рейтингу.

Медалі «Лідер року», Import Export Award отримали 50 компаній, які сумлінно платять податки і демонструють фінансові успіхи. Це драйвери економіки, що зміцнюють добробут своїх країн.
Заходи та нагороди НБР — внесок у просування бізнесу
Для лауреатів рейтингу співала легендарна Нагіма Єскалієва, а танцювальні й пісенні колективи подарували феєричне шоу. Організатори та спонсори церемонії порадували учасників розіграшем цікавих подарунків.

Зустрічі лідерів, організовані Національним бізнес-рейтингом, — завжди резонансні події в діловому світі, що висвітлюються відомими ЗМІ. Це виняткова можливість для перших осіб і успішних підприємств поспілкуватися між собою безпосередньо, встановити важливі ділові контакти, прорекламувати бізнес і підняти дух своєї команди.

Крім того, це чудова можливість відпочити з користю: учасники відвідали найбільш знакові місця. Наприклад, 13 жовтня, вони вирушили в одне з найдавніших міст — Туркестан — до мавзолею Ходжі Ахмеда Ясаві, зведеного Тамерланом.

А вже в листопаді цього року НБР запрошує підприємців у Дубай (ОАЕ) на конференцію з інвестицій. Це буде захоплива п'ятиденна пригода в розкішному місті Близького Сходу.