Компанія DIM group визнана лідером галузі
Привітали команду «Адвант Тревел» із досягненням
Опираючись на аналіз фінансових показників, НБР визначив лідерів української економіки з-поміж більш як 300 тисяч суб'єктів господарювання усіх розмірів та різних форм власності. Ранжування відбулося у ключових галузях економіки. Компанії-лідери — це мотор української економіки й бізнесу.

Товариство «Адвант Тревел» у попередньому аналізованому періоді увійшло у сотню кращих туристичних агентств України за показником «Витрати (дохiд) з податку на прибуток», а за показником «Власний капітал» — ще й у топрейтинг столичних підприємств.

Більше того, зараз компанія значно покращила свої показники і увійшла у тридцятку найуспішніших в цілому в Україні та в столиці зокрема за показником «Витрати (дохiд) з податку на прибуток»

Такі результати гідні поваги та визнання, зокрема й на міжнародному рівні. На їхнє підтвердження підприємство «Адвант Тревел» отримало престижні відзнаки — «Лідер року 2018» та «Лідер року 2019», а також Свідоцтва з результатами рейтингування.

Сюжет про нагородження підприємства «Адвант Тревел» 7 листопада 2019 року в Казахстані
Одну із нагород директор компанії отримав на Міжнародній бізнес-церемонії, яка відбулася 7 листопада у столиці Казахстану — місті Нур-Султані. У заході взяли участь підприємці із різних країн, дипломати, відомі культурні діячі, журналісти. «Адвант Тревел» гідно представили Україну в діловій спільноті.


Нагороди ще раз презентували учасникам Форуму, адже це гордість усієї команди. Працюючи з цифрами, НБР добре усвідомлює, що вони лише відображають працю колективу — щоденну, наполегливу, компетентну. Кожен член команди «Адвант Тревел» зробив свій внесок у спільний успіх. Нагороди — це дорогоцінний плід роботи і привід для гордості ідеологів, стратегів, виконавців, партнерів компанії.

«Туристичний бізнес — це насамперед бізнес довіри. Тому відзначення розвитку „Адвант Тревел" на такому високому рівні для нас дуже важливе. Для наших клієнтів і партнерів — це серйозне підтвердження того, що ми обрали правильний шлях», — наголосив директор ТОВ «Адвант Тревел» Костянтин Сергієнко.

Підприємство робить значний внесок у розбудову економіки України, адже сплата податків, можливість розвивати власний бізнес разом з «Адвант Тревел» сприяє стабільній роботі соціальної інфраструктури, покращенню добробуту українців.