ТОВ «СТАЛЕКС» — лідер з виробництва металочерепиці й профнастилу
Приватне підприємство «Дудаленко» покращило свої позиції у рейтингу
Ідея, що втілилася у діяльності ПП «Дудаленко», з'явилася у 1994 році. Тоді Дудаленко Віктор Васильович, керівник і засновник нинішнього підприємства, займався організацією послуг з перемотки статорів, автогенераторів, двигунів пральних машин, котушок електромагнітних комутуючих пристроїв.

Далі справа розвивалася, і в 2011 році розпочало свою роботу Приватне підприємство «Дудаленко». Віктор Васильович поєднав свої професійні здібності з повноцінною підприємницькою діяльністю. Було створено сайт з докладним описом принципів роботи й основних послуг підприємства.

Основним видом діяльності ПП «Дудаленко» є ремонт електродвигунів. У свої роботі співробітники сповідують такі принципи та місію: «Допомога у вирішенні проблем клієнта у сфері ремонту електродвигунів. Якість і вчасне виконання замовлень, що дає змогу зберегти людям свій час».

Підприємство також не стоїть осторонь добрих справ і надає благодійну допомогу фондам «Пріоритет», «Мораль народу», «Альянс патріотів України», «Волонтери і партнери».

Праця та прагнення до вдосконалення не змусили керівника та колектив довго чекати. Так, у 2018 році ПП «Дудаленко» увійшло до Національного бізнес-рейтингу, посівши друге місце у своїй галузі по місту Києву. Перша нагорода вже посіла чільне місце серед досягнень підприємства та розміщується на видноті, щоб клієнти бачили успіх ПП «Дудаленко» й були впевнені у виконуваній роботі. А вже наступного, 2019 року, команда отримала нагороду «Лідер року» та зайняла перше місце серед підприємств української столиці. Колектив сприйняв новину з гордістю.

«Наші співробітники бачать це і розуміють, що зробили свій трудовий внесок в цю роботу», — говорить Дудаленко Віктор Васильович, керівник і засновник ПП «Дудаленко».