«АЛСЕР» – гарантія затишку будинку та офісу
Premier Hotel Palazzo — кращий готель Полтави за версією НБР в Україні
Одна з головних причин, щоб поїхати до Полтави, — це відвідати готель, що став лауреатом Національного бізнес-рейтингу. Premier Hotel Palazzo (ПП «Кампус плюс») нагороджений званням «Лідер року 2018».

Відкрившись у 2003 році на вулиці Гоголя, заклад мав амбітні плани. Масштабні цілі й пристрасть до готельної справи привели до визнання у бізнес-спільності та за її межами. Premier Hotel Palazzo (ПП «Кампус плюс») спеціалізується на готельних і ресторанних послугах.

Чим вирізняється готель зі статусом лідера?

Звісно, Premier Hotel Palazzo (ПП «Кампус плюс») увійшов до рейтингу завдяки відмінним від конкурентів фінансово-економічним показникам. Зі слів директорки комплексу Шуліки Олени Ісаакіївни, готель має кільканадцять відмінностей, що вирізняють його з-поміж інших:
  • будівля Premier Hotel Palazzo розташована в історичному центрі Полтави та виконана у стилі архітектурного ансамблю міста кінця ХІХ ст.;
  • заклад визнано кращим за оцінкою туристичного ресурсу Tripadvisor;
  • для відвідувачів пропонуються панорамні номери;
  • у готелі можна помилуватися колекцією гобеленів (більш ніж 400 зразків);
  • у комплексі розташований власний ресторан, дві зали для конференцій, кімната для переговорів, спортивний зал, сауна, паркінг 24/7
Свою першу нагороду від НБР керівництво готелю отримало на Офіційній церемонії нагородження 2019 у Києві. Колектив привітав новину з виключно позитивним і натхненним настроєм.

Варто зауважити, що бізнес закладу має соціально-орієнтований підхід. Так, уже багато років Premier Hotel Palazzo (ПП «Кампус плюс») підтримує благодійні проєкти. Зокрема, надають допомогу таким організаціям: навчально-виховному комплексу інтернатного типу для дітей з вадами розвитку Полтавської обласної ради, Свято-Іоаннівському монастирю. Також серед добрих справ:
  • придбання бронежилетів та іншого захисного спорядження для бійців батальйону «Полтава», що несуть службу в зоні ООС;
  • капітальний ремонт двох БМП за власний рахунок для виконання завдань у зоні ООС;
  • придбання 30 телевізорів для госпіталю ГУМВС України в Полтавській області.