Компанія DIM group визнана лідером галузі
ПП «БРАЗЕРС-2» отримало нагороду «Лідер року 2018»
Результати дослідження Національного бізнес-рейтингу засвідчили успіх Приватного підприємства «БРАЗЕРС-2» у галузі перевезення вантажу. Це перша нагорода «Лідер року», що підтвердила досягнення колективу на чолі з керівництвом.

ПП «БРАЗЕРС-2» засновано як сімейний бізнес двома братами — Андрієм та Олександром Кончуковськими. Наразі автопарк має понад 40 одиниць спецтехніки — це самоскиди, самоскидні напівпричепи, самоскиди-довгоміри, напівпричіпні трубовози та ін.

Головна місія та принципи діяльності підприємства полягають у надійних взаємовідносинах із клієнтами, якості виконуваних послуг, відкритості у роботі та беззаперечній відповідальності.

Підприємство не стоїть осторонь благодійних і соціальних проектів. Так, керівництво надає допомогу батальйону «ДУК-1» «Правий сектор» м. Новоградівка Донецької області, а також підтримує розвиток спорту. Керівник ПП «БРАЗЕРС-2» Кончуковський Андрій Володимирович є спонсором Футбольного клубу «БРАЗЕРС-Нікополь 98» м. Нікополь Дніпропетровської області та Футбольного клубу «Чайка» м. Вишгород Київської області.
Інформацію про нагороду «Лідер року 2018» колектив сприйняв добре. Позитивно та дуже приємно. Гарний стимул для отримання в 2019 році ще кращого результату.
розповідає Кончуковський Андрій Володимирович, керівник ПП «БРАЗЕРС-2»