«ОНБУД» – у топі кращих підприємств України
Poliplast: синергія досвіду та лідерства

«Істина — це те, що витримує перевірку досвідом», — говорив світоч науки Альберт Ейнштейн. Випробування роками видержує дніпропетровське товариство з додатковою відповідальністю «Поліпласт». Ще у 1996 році підприємство розпочало свою діяльність в Україні. І сьогодні воно вже витримує перевірку не лише досвідом, а й успіхом, адже п'ятий раз стає володарем престижної нагороди від Національного бізнес-рейтингу.

Робота товариства зосереджена на оптовому постачанні продукції, яка має широкий вжиток у господарстві — це товари для кухні, саду, городу, ванної кімнати, для прибирання та зберігання речей тощо. «Поліпласт» пропонує своїм клієнтам понад 2 тисячі найменувань від відомих брендів. До речі, у підприємства також є власна зареєстрована торгова марка Plastimir.

Місія компанії «Поліпласт» полягає у забезпеченні людей якісними, функціональними предметами побуту, які викликають приємні емоції. За роки праці підприємство доклало чимало зусиль та зарекомендувало себе з позитивного боку.

Керівництво товариства побувало на Офіційній церемонії нагородження лідерів економіки у Києві (2019) та було нагороджено особисто президентом Союзу НБР Валерієм Гіжицьким.
Нагородженню передувала щоденна та наполеглива праця всього колективу, який з гордістю сприйняв цю інформацію.
Деркач В'ячеслав Миколайович
генеральний директор
Також варто нагадати, що підприємство очно презентує себе не вперше. Так, у переліку відвідуваних заходів є церемонії нагородження 2017 та 2018 років.

«Знайомство та спілкування з лідерами галузей України та інших країн, неповторна, урочиста атмосфера заходу, організаторами якої є Національний бізнес-рейтинг, залишає незабутні враження», — зазначає В'ячеслав Миколайович.

Керівник Товариства розповів, що інформацію про нагородження «Поліпласт» розміщують в презентаціях компанії, а всі нагороди розташовуються у їхньому конференц-залі, де проходять особисті зустрічі з партнерами.