Компанія DIM group визнана лідером галузі
Підприємство KONSORT — вп'яте у топ-рейтингу
Сфера автоматизації виробництва є особливо затребуваною, адже використовувати робочий час потрібно ефективно. З однією із таких задач справляється українське підприємство KONSORT. Воно на ринку виготовлення обладнання — вже понад 14 років. За цей час бренд з Полтавщини вийшов на всеукраїнський рівень і вже крокує до міжнародних ринків.

KONSORT розробляє устаткування для:

  • продуктової промисловості;
  • сортування багажу;
  • групування відходів;
  • виробництва;
  • складів та ін.

«В основі наших виробничих процесів — філософія управління компанії Тойота, 5S та Lean-технології», — розповіла Алла Костенко, виконавчий директор KONSORT.

KONSORT називає себе технологічним компаньйоном українського підприємця, адже надає послуги з ремонту та сервісної підтримки всіх видів устаткування й складських механізмів, створює готові рішення для різних проєктів з автоматизації праці тощо.

Благодійна діяльність

Підприємство з відповідальністю береться за добрі справи. KONSORT робить щомісячні виплати до Всеукраїнського фонду допомоги й розвитку HELPGROUP, бере участь у спортивних заходах, благодійних проєктах Полтавської асоціації бізнесу, долучається до роботи у благодійному клубі «Rotary club».

Лідерський досвід

Український виробник промислового обладнання перебуває на лідерських позиціях із 2014 року. Так, нагорода «Лідер галузі» Національного бізнес-рейтингу присуджувалася підприємству KONSORT п'ять разів: у 2014, 2015, 2016, 2019 та 2020 рр.

«Колектив підприємства працює максимально зосереджено та швидко, тож усім на KONSORT дуже приємно бачити віддачу. Особливо, коли результати нашої роботи вважають кращими на основі серйозного аналізу галузі. Це мотивує ставати кращими», — поділилася Алла Костенко, виконавчий директор KONSORT.

Новини про отримані нагороди розміщуються на сайті підприємства у розділі «Про нас».

«Для маркетингового відділу нагорода — чудовий привід заявити про підприємство та його робочі успіхи», — додає Алла Костенко.