Компанія DIM group визнана лідером галузі
Підприємство «Фармак» лідер експорту та імпорту
Виробник лікарських засобів «Фармак» отримав престижну нагороду Національного бізнес-рейтингу Import Export Award 2017. Зовнішньоекономічна діяльність акціонерного товариства стала істотним внеском у розвиток національної економіки та формування позитивного іміджу України за кордоном.

Як відзначив виконавчий директор фірми Володимир Костюк: «Отримання нагороди — це визнання того, що „Фармак" посідає гідне місце серед компаній — експортерів та імпортерів України. Це результат професіоналізму і правильної стратегії розвитку, це кропітка праця кожного співробітника. Сьогодні у нас працює вже понад 2,5 тисячі професіоналів».

Завдяки бездоганній якості препаратів та інноваційному підходу до виробництва з 2010 року «Фармак» є лідером фармацевтичного ринку України та найбільшим експортером лікарських засобів (за даними Proxima Research). Продукція підприємства експортується до 20 країн світу, щорічно виводиться на ринок до 20 нових препаратів, функціонує 19 виробничих ліній. У компанії впроваджено фармацевтичну систему якості відповідно до світових стандартів ISO, GMP.

«Щоб потрапити до Національного бізнес-рейтингу, щоб бути лідерами, перш за все, потрібно дбати про людей, які живуть в Україні, які працюють в компанії, — слід бути відкритим і працювати не на себе, а на економіку держави. Стратегічна ціль „Фармак" — розширення зовнішньоекономічної діяльності: до 2020 року ми плануємо наростити частку експорту до 40 %, залишаючись лідером українського ринку», — додав Володимир Костюк на церемонії нагородження Національного бізнес-рейтингу в серпні 2018 року, відзначивши також високий рівень організації заходу.