Компанія DIM group визнана лідером галузі
Одна з крупних фармацевтичних компаній України отримала відзнаку лідера
«Фітофарм» випускає ліки рослинного і синтетичного походження для дорослих та дітей. Загалом — більш як 80 найменувань у продуктовому портфелі, і щороку додаються нові. Більше того, компанія постійно нарощує свої потужності, росте і розвивається.

І, звісно, найкрасномовніше про це свідчать цифри:
  • 46 років компанія працює на ринку і залишається динамічною,
  • більше 40 млн упаковок випускається на рік — і це тільки на власному заводі,
  • більше 100 аптечних мереж є партнерами виробника.

Крім того, підприємство
  • експортує препарати у країни СНД, Європи та Азії,
  • входить до ТОП-25 кращих роботодавців України за рейтингом бізнес-видання «Власть денег»,
  • підтримує соціальну відповідальність бізнесу,
  • інвестує у розвиток та добробут персоналу,
  • впроваджує інновації.

Такі принципи роботи дають результати не лише у вигляді досягнення бізнес-цілей, а й професійних нагород. Відтак підприємство було визнано одним із кращих роботодавців України та увійшло в топ фармкомпаній країни за обсягами продажів.
Враження про отримання
статусу «Лідер галузі 2019»
Владислав Малинін
генеральний директор «Фітофарм»
Ми працюємо над тим, щоб ім'я «ФІТОФАРМ» було не просто відомим, але й свідчило про високу якість наших препаратів, виконання зобов'язань перед партнерами, турботу про співробітників.

Нагорода «Лідер галузі» — це вагомий привід пишатися нашою роботою і досягнутими результатами. У цьому успіху вкладена частина праці кожного члена команди, а визнання заслуг стимулює працювати із ще більше віддачою, виправдовуючи довіру покупців, партнерів і співробітників.
Як відмітив керівник, для колективу вручення нагороди було приємною несподіванкою. Урочистості з цієї нагоди відбулись під час корпоративного святкування, де традиційно відзначаються загальні й особисті успіхи.

Кажуть, що справжній лідер дбає не тільки про власний добробут, а й про тих, хто поряд. І таке твердження справедливе стосовно «Фітофарм», адже компанія підтримує соціальні та благодійні проєкти. Наприклад, створення системи доабортного консультування, допомога інтернатам, дитячим будинкам, лікарням, союзам ветеранів та організаціям інвалідів тощо.

Діяльність підприємства повною мірою відображає його місію: піклуючись про здоров'я і добробут людей, робити світ добрішим і милосерднішим.