НБР став партнером Форуму з кібербезпеки — 2019

Національний бізнес-рейтинг констатує поступові зміни у розвиткові українського соціуму та бізнесу. Тому на часі порушується питання цифрової безпеки. НБР акцентує увагу на важливості теми кіберзахисту як для економічного, так і політичного сектора країни. Організація виступає одним з партнерів осіннього форуму.

Подія відбудеться 16 жовтня у Торгово-промисловій палаті України, що виступила одним із головних ініціаторів, серед яких також Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, CIS Events Group Ukraine. Захід відбудеться за участі РНБО.

У програмі форуму передбачено пленарні засідання за участі 30 провідних експертів. У панельних дискусіях візьмуть участь представники влади та бізнесу. Серед запрошених гостей — Олександр Данилюк, секретар Ради національної безпеки і оборони України, та Сергій Демедюк — начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Зокрема на заході будуть порушені теми створення ефективної інфраструктури кібербезпеки, довіри до цифрових технологій, впровадження цифрової економіки, кібербезпеки у питаннях ділового співробітництва, рівня обізнаності суспільства щодо кіберзагроз і кіберзахисту.

Крім того, на заході планується презентація Першої Національної виставки «КІБЕРБЕЗПЕКА 2019».


Взяти участь у заході можуть і ті підприємці та представники бізнес-спільноти, які прагнуть бути в курсі сучасних цифрових подій і цікавляться забезпеченням цифрового захисту для власної справи.

Зареєструватися на форум і дізнатися більш докладно про програму заходу можна за посиланням:
https://cybersecurity.ciseventsgroup.com/