Названо лідерів року медичної галузі

Кращі підприємці відсвяткували свої бізнес-успіхи на Весняному балу
На фото: Топчак Людмила, лікар вищої категорії в кліниці «Біляка» (Ужгород)
Стали відомі результати всеукраїнського галузевого рейтингу «Лідер року медичної галузі», укладеного з нагоди Дня медичного працівника. Підприємства-переможці отримали нагороди на підтвердження зайнятих високих позицій. Окрім того, організатори відмітили професійні досягнення кращих працівників персональними відзнаками.

У шорт-листи рейтингу потрапили підприємства, чиї показники фінансово-господарської діяльності виявилися найвищими серед конкурентів. Усі організації попередньо згрупували за видами діяльності та розміром для рівності умов.

Тож звання «Лідер року медичної галузі 2018» присвоєно багатопрофільним медичним закладам, хірургічним та реабілітаційним центрам, стоматологіям, санаторіям та лабораторіям з різних куточків України.
Серед них столичні медичні центри «Мати та дитина» і «Діамантова усмішка», ТОВ «Євромедсервіс» (Чернівці), ТОВ «Аполлонія» (Маріуполь), ТОВ «Дентера плюс» (Київ), Центр медичної візуалізації «Малахіт» та ТОВ «Клініка Мотор-Січ» (Запоріжжя), ТОВ «Центр кінезітерапії» (Київ), ТОВ «Базисмед» (Чернівці), ПрАТ «Обласна стоматологічна поліклініка» (Вінниця), Медичний центр «Код Здоров'я» (Маріуполь), санаторії «Шахтар» (Трускавець), «Теплиця» та «Боржава» (Закарпаття), санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» (Трускавець), ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Чайка» (Київська обл.) та багато інших підприємств.

Скажімо, Центр протезування «Едвардс» (м. Київ), 17 років поспіль виготовляє протезно-ортопедичні вироби для людей з інвалідністю. У закладі консультують кваліфіковані ортопеди-травматологи, а медико-технічна бригада за потреби виїжджає до пацієнтів за місцем проживання.

Або київський Центр хірургічних інновацій. Завдяки організованим Центром курсам хірургії та лапароскопії, майстер-класам, семінарам вітчизняні хірурги можуть удосконалювати свої знання та професійну майстерність. Заклад співпрацює із провідними українськими клініками та медичними вишами, світовими виробниками обладнання та препаратів.

Також «Лідером року медичної галузі» визнано Центр соціальної реабілітації та діагностики подружжя Шевчуків (м. Івано-Франківськ). Тут допомагають діткам із ураженням нервової системи. З-поміж застосовуваних методів — іпотерапія, музикотерапія, казкотерапія, масаж, фізичні вправи та ін. Засновники Центру стверджують, що нагорода — це результат спільної праці працівників та благодійників закладу. «Це дуже приємно, що ми внесли свій вклад для добробуту та майбутнього України! Це спільна перемога! Тому дякуємо і вклоняємося, адже спільне добро — це шлях у майбутнє!»— написав на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» Микола Шевчук.

Нагороду присвоєно і Діагностичному центру «ВАША НАДІЯ» (Чернігів), який спеціалізується на магнітно-резонансній діагностиці. «Нагорода відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни», — підкреслюють у Центрі.

Національний бізнес-рейтинг вітає лауреатів зі здобутками та професійним святом. Бажаємо досягнення нових звершень і наснаги у вашій благородній справі!