Компанія DIM group визнана лідером галузі
Moneyveo — історія успішного поступу
Життя нестримно рухається вперед, і лідером стає той, хто встигає вловити його шалений ритм. Саме такою компанією є Moneyveo — підприємство, що надає послуги із кредитування онлайн. Високі досягнення Moneyveo підтверджує нагорода «Лідер галузі 2020», присвоєна Національним бізнес-рейтингом за результатами оцінювання об'єктивних показників фінансової звітності.

На ринку України компанія упевнено працює уже восьмий рік. Moneyveo першою запропонувала сміливе рішення — швидке й зручне кредитування через інтернет. Жодних незручностей і зайвої метушні — доступ до фінансів у твоєму смартфоні.

А ще це економія часу, адже автоматизована система дає змогу схвалити кредит за рекордні 30 секунд! А заповнити анкету користувач може в середньому за 8 хвилин.

Компанія дбає не лише про зручність послуг для користувачів, а й про безпеку особистих даних, тож має сертифікат на підтвердження найвищого рівня безпеки платіжних карток – PCI DSS Service Provider Level 1.
  Цифри вражають
  1 020 000 млн
  українців користуються послугами
  Понад 5 млн
  кредитів за увесь час роботи
  Більше 20 млрд
  виданих коштів
  Не роботою єдиною

  Moneyveo — соціально відповідальний бізнес, який підтримує благодійні програми у кількох напрямах:

  • Проєкт допомоги центру для проживання онкохворих дітей «Дача».
  • Допомога українським військовим: фінансування лікування та реабілітації воїнів; забезпечення оргтехнікою оперативного командування «Північ».
  • Освітні проєкти: курс «Інтернет-просування вебпроєктів»; освітній серіал «Кіберняні»; цикл навчальних відео «Переведення бізнес-процесів в онлайн».
  • Допомога у боротьбі з пандемією коронавірусу: придбання апаратів ШВЛ, захисних засобів для лікарів, медичних ліжок для військового госпіталю в Ірпені.
  • Активно розвиває компанія і своїх працівників — Moneyveo має власну Академію бізнес-освіти Education Lab, в якій працює уже 40 навчальних модулів.

   Нова перемога Moneyveo
   Почесну нагороду «Лідер галузі» Moneyveo отримує вдруге, послідовно підтверджуючи нагороду 2019 року.
   Ми відкрили перший фінтех-сервіс небанківського онлайн-кредитування в Україні і є безперечними лідерами ринку. Але нам приємно отримувати відзнаку лідера галузі саме за результатами 2020 року. Ми всі стали свідками цілого ряду криз, спричинених пандемією. Я вважаю, що команда Moneyveo максимально успішно впоралася з усіма викликами, швидко адаптувалась до нових умов, робила правильні висновки. 2021 буде не менш цікавим на проривні рішення та ще крутіші проєкти. А висока експертна оцінка від Національного бізнес-рейтингу зміцнює впевненість: ми рухаємося у правильному напрямку. Пишаємося цим і дякуємо за довіру
   поділився комерційний директор Moneyveo Максим Параска.
   Компанія не має наміру зупинятися на досягнутому, і з 2020 року вийшла на ринок В'єтнаму. Отже, починається ще одна історія успіху…