Компанія DIM group визнана лідером галузі
Миколаївський медцентр отримав першу відзнаку
Заклад охорони здоров'я на Миколаївщині здобув статус «Лідера галузі 2019». Таке досягнення Центр отримав вперше.

«Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» розпочав приймати пацієнтів ще у 2013-му. На той час установа працювала на базі дитячої поліклініки № 1 міста Миколаїв. Підприємству належить п'ять лікувально-профілактичних закладів (амбулаторій) з приписом «сімейні». З вересня 2018-го центр перетворили на комунальне некомерційне підприємство (КНП).

У січні 2019 року «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» перейшов на фінансування за програмою «гроші за пацієнтом» — тобто кошти надходять від української Нацслужби здоров'я за кожного пацієнта, котрий звернувся до Центру за медичним обслуговуванням.

Заклад комп'ютеризовано — записи на прийом здійснюються онлайн, ведення історій захворювання та виписування рецептів проводяться електронно.

Нині у Центрі провадять практику близько 14 сімейних лікарів, 4 терапевти та 5 педіатрів, а також спеціалісти вузького профілю. До послуг закладу входять: діагностика та лікування, щеплення, різні види обстеження та обслуговування населення, що має особливі потреби та відноситься до пільгової категорії.

«Ми цілеорієнтовані на надання якісної медичної допомоги нашим пацієнтам та всіляко сприяємо відкритості у спілкуванні», — розповіла Ірина Миколаївна Пліткіна, головний лікар «Центру первинної медико-санітарної допомоги №1». Слід зазначити, що Ірину Миколаївну було відзначено персональним сертифікатом «Спеціаліст року 2019» від Національного бізнес-рейтингу.

Для підтримки двосторонньої комунікації заклад має вебсайт, а також сторінку у соцмережі, де публікують останні новини.

Варто додати, що у Центрі відбуваються тренінги та семінарські зустрічі, метою котрих є вдосконалення діяльності лікарів, налагодження комунікації «лікар — пацієнт» та інші питання. До прикладу, у грудні 2019-го проводився навчальний тренінг «Пацієнт-орієнтований підхід у практиці сімейного лікаря».

Колектив і керівництво Центру сприяють організації благодійних проєктів. Так, підприємство надає допомогу дітям з інвалідністю підгрупи А й підтримує та плідно співпрацює з благодійними фондами для подолання ВІЛ-інфекції в Україні.