Медичний центр Health & Beauty став лідером галузі
Медичний центр
Health & Beauty став
лідером галузі
Багатопрофільний заклад, який надає комплекс медичних та косметологічних послуг у Запоріжжі, увійшов в топ Національного бізнес-рейтингу й отримав нагороду «Лідер року 2017».
Багатопрофільний заклад, який надає комплекс медичних та косметологічних послуг у Запоріжжі, увійшов в топ Національного бізнес-рейтингу й отримав нагороду «Лідер року 2017».

У медичному центрі Health & Beauty (ТОВ «Плазамед») лікують захворювання опорно-рухової та нервової систем, відновлюють красу й енергію молодості організму. Тут практикують магнітно-ядерну, ударно-хвильову, ультразвукову, лазероскануючу, мануальну терапії та ряд інших принципово нових підходів у оздоровленні. Також тут займаються озонотерапією – методом альтернативної медицини, корені якого сягають аж у вісімнадцяте століття.

У салоні краси проводять низку процедур лікувальної косметології для обличчя й тіла, а також роблять пілінг, ін'єкції краси, епіляцію, лікують целюліт. Усі процедури виконуються із застосуванням сучасного обладнання та новітніх європейських технологій.

Дотримується компанія і високих стандартів у бізнесі: прозорості, відкритості у стосунках з державою, партнерами й клієнтами, надійності. Тому у результаті рейтингової оцінки показників фінансової звітності підприємство увійшло в число кращих медичних закладів і здобуло статус «Лідер року 2017».

Персональні нагороди – орден «Флагман економіки» та медаль «За видатні заслуги в професійній сфері» – за ефективне керування підприємством-лідером отримав директор В'ячеслав Бондаренко.

Також престижною медаллю «Пошана України» відзначено внесок керуючого підприємством Сергія Єршова у зміцнення економіки держави.

Успіху сприяє проста формула: ідея та віра в неї, плюс робота на результат. Ідея є причиною, яка обов'язково повинна мати наслідок. Важливо робити саме те, що щиро любиш, у що по-справжньому віриш.
— розповідає директор медичного центру В'ячеслав Бондаренко
Медаль «Лідер року 2017» відображає вагомість внеску підприємства у процвітання національної економіки, вказує на те, що споживачі обирають продукт цієї компанії. А ще нагорода красномовно розповідає про те, скільки праці й любові вкладає колектив підприємства у свою справу. І керівники, які беруть на себе відповідальність за рішення, за працівників, за клієнтів. І персонал, який професійно та відповідально робить свою справу.

Пан Бондаренко підкреслює: «Визнання медичного центру Health&Beauty є результатом щоденної кропіткої роботи усього колективу, а також своєрідним маркером для клієнтів. Є стимул, працювати далі та підкорювати нові горизонти».

За сумлінну працю і особистий внесок у розвиток медичного центру та з нагоди Дня медичного працівника Національними сертифікатами «Спеціаліст року в медичній галузі» відзначені:

  • Сергій Єршов – керуючий медичним центром;
  • Ольга Суязова – головний лікар, невропатолог;
  • Анастасія Кубрак – дерматовенеролог-косметолог;
  • Юлія Дерев'янко – дерматовенеролог-косметолог;
  • Ольга Карпова – провізор-косметолог;
  • Олександра Труханенко – молодша медична сестра, координатор.

Національний бізнес-рейтинг в Україні щиро радіє досягненням підприємства та бажає колективу і надалі живити економіку країни енергією успіху.